Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje nowych funkcjonalności
#31
w tej http://tinycontrol.ats.pl/forum/viewtopi...2910#p2910 wersji softu została zmieniona strona control panel
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#32
Witam. Zabawa kolejnym LK ciąg dalszy. Mam zapytanie jak zrobić żeby wywołanie impulsu na INP1D załączało dany przekaźnik na odpowiedni czas?? Bo jak w opcji Events Config w polu HYSTERESIS wpiszę dany czas to przekaźnik nie załączy się dotąd aż nie upłynie dany czas ale załączy go na zadany czas w opcji HYSTERESIS. Czy udało by się dołożyć w Events Config przy polach INP1D-INP4D czasu na jaki miał by być załączony przekaźnik?? Można by zostawić pole HYSTERESIS ale jako opóźnień w załączeniu przekaźników. Po wpisaniu np. 1s dawało by to rezultat, że nie było by przypadkowych załączeń lub celowy efekt działania. W taki sposób można by dowolnie sterować czasem załączania przekaźników z dowolnego wejścia cyfrowego.
<t></t>
Odpowiedz
#33
Może uda się dorzucić takie opóźnienie w kolejnym sofcie
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#34
ale nie chodzi mi o opóźnienie a o czas na jaki by się załączały przekaźniki po wywołaniu impulsu (lub dłuższego stanu) na wejściach cyfrowych INP1D-INP4D. Osobno dla każdego z wejść i przekaźników. Skutek jaki chcę zrealizować to taki że po impulsie na INP1D przekaźnik OUT0 ma się załączyć na 300s a po impulsie na INP2D na 200s
<t></t>
Odpowiedz
#35
tak, chodziło mi o czas aktywności wyjscia, źle napisałem
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#36
Czy da się wyłączyć sposób logowania do strony LK przez podanie loginu i hasła?? Nawet ich wykasowanie powoduje monit który należy zaakceptować z pustymi polami. Brak loginu i hasła powinien skutkować natychmiastowym zalogowaniem do strony danego LK. Jak by się udało to poprawić było by fajnie.
<t></t>
Odpowiedz
#37
A nie wystarczy zapamietać hasła w przegladarce, wtedy podaje je autamtycznie.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#38
nakstudio napisał(a):ale nie chodzi mi o opóźnienie a o czas na jaki by się załączały przekaźniki po wywołaniu impulsu (lub dłuższego stanu) na wejściach cyfrowych INP1D-INP4D. Osobno dla każdego z wejść i przekaźników. Skutek jaki chcę zrealizować to taki że po impulsie na INP1D przekaźnik OUT0 ma się załączyć na 300s a po impulsie na INP2D na 200s

nowy soft http://tinycontrol.ats.pl/forum/viewtopi...f=2&t=2591
Masz tan impulsowe załacznie wyjsc, a jak chcesz je autoatycznie wyłączyc po pewnym czasie to ustaw wartośc w "reset time"
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#39
wilkxt napisał(a):A nie wystarczy zapamietać hasła w przegladarce, wtedy podaje je autamtycznie.

no nie bo w jednej sesji przeglądarki jest ok ale kojne otwarcie przeglądarki i wywołanie strony LK domaga się zatwierdzenia. W kompie to jeszcze nie problem ale sterowanie z telefonu i wpisywanie tam danych jest już troszkę kłopotliwe. Dlatego fajnie by było żeby przy braku loginu i hasła nie wyświetlał się monit logowania.
<t></t>
Odpowiedz
#40
ok, pojawi się taka opcja
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości