Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa wersja softu 2.32 poprawiony odczyt 1-wire, dodano opis
#11
v2.34 bez zmian ( w kółko to samo). Co to jest HW?
<t></t>
Odpowiedz
#12
Ja mam HW1.1 i śmiga bez problemu. Tylko musisz wiedzieć że aby dobrze wszystko śmigało musisz przed wgraniem nowego softu zrobić dokładny reset bo za każdym razem ustawienia pamięci zmieniają się i mogą powodować różne cuda tak jak u mnie na początku. Teraz przed wgraniem robię reset na dwa razy. Czyli przytrzymuję przycisk i załączam zasilanie aż dwa razy przeleci cykl (czyli dwa razy pykną przekaźniki i dwa razy jest gotowy do wgrania) dopiero puszczam reset, potem wyłączam i kolejny raz dopiero wgrywam i dopiero w ten sposób jest ok.
<t></t>
Odpowiedz
#13
Będę próbował jutro, tylko dlaczego v2.28 nie wymaga takich fikołków
Co to jest HW?
Pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
#14
wojciechg napisał(a):Będę próbował jutro, tylko dlaczego v2.28 nie wymaga takich fikołków
Co to jest HW?
Pozdrawiam

Hardaware version-wersja płytki, tylo że we wczesniejszych wersjach softu nie była wyświetlana na stronie, wiec możesz nie wiedzieć.
W sumie reset ustawien (dwa pykniecia przekaxnika) po wgraniu nowego softu też powinien pomóc. Dziwne jest to zachowanie, możesz przesłać screny z wszytskich (wszystkie strony) ustawień LK, wtedy sprubuje odtworzyć taką samą sytuację i może znajde przyczynę.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#15
Nie wiem czy warto wykonywać screny ekranów, problem dotyczy dwóch nowo zakupionych wczoraj rozpakowanych LK
S/N 2028 i S/N 2045 wgrana fabrycznie v2.25.Na płytce nadruk V 1.1. Nie wykonywałem eksperymentów na 3-ch LK obsługujących
instalację CO (tam pracują na v2.28). Nowe LK nie były u mnie konfigurowane, są dziewicze. To router adresowo został dostosowany do nowych LK,
wszystko pozostaje w pierwotnej konfiguracji. Wykonano upgrade do v2.28 - bez problemów, upgrade do v2.3x,-brak możliwości logowania, powrót do
v2.28 bez problemów i wszystko Ok. Nie pomagają żadne nawet trzykrotne restarty przed i po.Efekt ten sam firmowy Windows 7 Professional
i domowy XP. Domowy XP - czysty system , przeglądarka IE8 - brak innego oprogramowania, ładowanie oprogramowania poprzez systemowe tftp, w przypadku każdej wersji pomyślne.
Pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
#16
Wojciechg u mnie też były problemy z odczytem więcej jak dwóch czujników . Były one podłączone do kabla ftp cat5 z ekranem Cu max do 3-4mb. I nie chciało chodzić :/
Zrobiłem tak iż podłączyłem je za pomocą 30cm kabla ( wszystkie 4ry) i zaskoczyło Smile
Po prze lutowaniu w miejsca docelowa LK działa jak należy .

Wypróbuj tą metodę możliwe iż Ci pomoże nie wiem dlaczego ale u mnie zadziałało.

Pozdr.

PS
<t></t>
Odpowiedz
#17
hmmmm. a może by tak wgrać najpierw 2.29 potem 2.31 i kolejno??
<t></t>
Odpowiedz
#18
Próbowałem 2.29 ok. i dalej koniec dobrego.
<t></t>
Odpowiedz
#19
a może sam plik jest uszkodzony?? ściągnij raz jeszcze i wgraj?? Cuda się zdarzają.
<t></t>
Odpowiedz
#20
wojciech załaduj ten soft i napisz jak efekty

.bin   lan_module_ver_2_34a.bin (Rozmiar: 325.17 KB / Pobrań: 187)

Jeszce pytanie na snmp i pingi odpowiada?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości