Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Nowa wersja softu 2.32 poprawiony odczyt 1-wire, dodano opis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam
Poprawiono odczyt z magistrali 1-wire czujników DS18B20, był problem z dublowaniem wartości, proszę o testy i informacje czy jest ok.
Jeszce jedna poprawka dotycząca 1-wire, poprawiono problem wykrywania 3 i 4 czujników.
Dodatkowo zmieniono wygląd strony "control panel", jest bardziej zwarta, można odczytac wszytskie wartosci bez przesuwania scrolla.
Dodano możliwośc opisu wejsc cyfrowych i czujników ds18b20.

[attachment=43]
Niestety nic nie pomogła ta wersja (2.31) . Czujniki są trzy podłączone 3-żyłowym kablem max 4-5mb. Nie odczytuje temp. z czujnika 3 lub4. W porównaniu z 2.29 po podłączeniu 3 lub więcej czujników kontroler się uruchamia ale nie wyświetla temp. Sad
Zmieniłem plik na wersję 2.32, ta powinna byc ok, dla czujników 2 i 3 żyłowych
Witam.
Widać udało się w wersji 2.32 rozwiązać problem z czujnikami 18ds20 bo działają 4 i jak na razie chyba dobrze. Poobserwuję wieczorem jak dział. Fajnie że dodana jest możliwość nazwy czujników. Szkoda ze data i czas zniknęły z belki głównej i obecnie chyba nigdzie jej niema oprócz zakładki Scheduler.
Ale data i czas nigdzie nie znikneły, śa tam gdzie były. Sprawdz inna przeglądarką, może się nie zmiesciły i sa przesuniete
Data i czas jest ale na chwilkę jak czas działania jest krótki ( ilość sekund 1 cyfra minut 1cyfra i tak dalej) jeśli jest długi to czas i data znikają i to niezależnie od przeglądarki.
widocznie za mało miejsca zostawiłem, na prawo od daty jest wswietlany hostname urządzenia, jak go skrócisz to może data nie będzie znikać
Dokładnie tak. Zmian nazwy pomogła.
Witam
Mały problem:
-ładowanie v 2.32 lub v2.33 pomyślne (ładowanie tftp – Windows 7,podobnie z XP) – potem brak możliwości zalogowania po WWW. Nie pomaga reset do ustawień fabrycznych
odpowiada na ping, Tools widzi LK z nową wersją i resetuje go.
Powrót do v2.28 lub v2.29 wszystko Ok. Wgranie v2.32 jw. I tak w kółko.
Pozdrawiam
wrzuciłem już wersje 2.34, wiec można spróbować ją załadować.
Wygląda jak by się zmienił port www z 80 na jakis inny, pytanie dlaczego? A jaka jest wersja HW?
Stron: 1 2 3