Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
(04-01-2020, 03:55 PM)wilkxt napisał(a): Załączam nowy soft tylko LK3.5+ v 1.24 
Dodano:
- opcje wyłączenia strony logowania, zakładka "Settings ->Automatic sign in" prawy górny róg strony
- komendę na restart LK przy pomocy mqtt 
- nowe urządzenie(Epever tracer1210- ładowarka solarna) do obsługi przez modbus
- 3 dodatkowe pola z numerami telefonów do wysylania smsów. W zdarzeniach sms1 ->msg1 i nr tel1, sms2->msg2 i nr tel2, itd.

poprawilem w powyzszym sofcie opis pol z smsami, Ci którzy pobrali plik wczoraj mogą sobie zaktualizować do obecnego
Thank you very much for new functionalities!
Just a small detail. It looks, some characters (like exclamation mark) are not supported in SMS text fields. Only "[b]Message[/b] - undefined" warning is displayed.  
Odpowiedz
I could like add to Watchdog - Output Sms1......Sms4?
Odpowiedz
Witam
W nowym sofcie pojawiło się nowe (3) urządzenie do obsługi przez modbus, ale nie sposób chyba zadowolić wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem tego interfejsu, ponieważ tych urządzeń jest bez liku, a LK jest idealny do optymalizacji , rozszerzenia ich funkcji i integracji z innymi urządzeniami. ( Osobiście byłbym zainteresowany odbiorem danych z popularnego inwertera solarnego SOFAR - koledzy z pvmonitor tym się jeszcze nie zajęli) 
Dodanie czegoś w rodzaju edytowalnego uniwersalnego formularza (nie jestem informatykiem) ucieszyło by z pewnością wielu użytkowników LK i bardzo mocno rozszerzyło jego zastosowanie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(05-20-2020, 01:14 AM)Grzest napisał(a): Witam
W nowym sofcie pojawiło się nowe (3) urządzenie do obsługi przez modbus, ale nie sposób chyba zadowolić wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem tego interfejsu, ponieważ tych urządzeń jest bez liku, a LK jest idealny do optymalizacji , rozszerzenia ich funkcji i integracji z innymi urządzeniami. ( Osobiście byłbym zainteresowany odbiorem danych z popularnego inwertera solarnego SOFAR - koledzy z pvmonitor tym się jeszcze nie zajęli) 
Dodanie czegoś w rodzaju edytowalnego uniwersalnego formularza (nie jestem informatykiem) ucieszyło by z pewnością wielu użytkowników LK i bardzo mocno rozszerzyło jego zastosowanie.

SOFARa już dodajemy, ale nad jakims uniwersalnym formularzem ten pomyslimy, chociaż z punktu widzenia prostego uzytkowania lepiej jest dodać konkretne urządzenie.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(05-20-2020, 12:31 PM)wilkxt napisał(a):
(05-20-2020, 01:14 AM)Grzest napisał(a): Witam
W nowym sofcie pojawiło się nowe (3) urządzenie do obsługi przez modbus, ale nie sposób chyba zadowolić wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem tego interfejsu, ponieważ tych urządzeń jest bez liku, a LK jest idealny do optymalizacji , rozszerzenia ich funkcji i integracji z innymi urządzeniami. ( Osobiście byłbym zainteresowany odbiorem danych z popularnego inwertera solarnego SOFAR - koledzy z pvmonitor tym się jeszcze nie zajęli) 
Dodanie czegoś w rodzaju edytowalnego uniwersalnego formularza (nie jestem informatykiem) ucieszyło by z pewnością wielu użytkowników LK i bardzo mocno rozszerzyło jego zastosowanie.

SOFARa już dodajemy, ale nad jakims uniwersalnym formularzem ten pomyslimy, chociaż z punktu widzenia prostego uzytkowania lepiej jest dodać konkretne urządzenie.
Z pewnością. Ale wtedy wystarczyło by objaśnienie zdolnych kolegów zamiast zmieniać soft. Bardzo się cieszę i czekam z niecierpliwością.
Odpowiedz
Hello

In SW 1.24 function Off Delay (in Events tab) doesnt have any impact to result. The result (after condition is fullfilled) is fired immediatelly, same as when fullfiled condition has finished...
Can you check this behavior please? Its rather important function...

Which unit is used for setting of this function? Number of secons?

Thks
Odpowiedz
(06-21-2020, 09:10 PM)mavar napisał(a): Hello

In SW 1.24 function Off Delay (in Events tab) doesnt have any impact to result. The result (after condition is fullfilled) is fired immediatelly, same as when fullfiled condition has finished...
Can you check this behavior please? Its rather important function...

Which unit is used for setting of this function? Number of secons?

Thks

Yes, it is in second. What is your settings in events?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(06-22-2020, 08:50 AM)wilkxt napisał(a):
(06-21-2020, 09:10 PM)mavar napisał(a): Hello

In SW 1.24 function Off Delay (in Events tab) doesnt have any impact to result. The result (after condition is fullfilled) is fired immediatelly, same as when fullfiled condition has finished...
Can you check this behavior please? Its rather important function...

Which unit is used for setting of this function? Number of secons?

Thks

Yes, it is in second. What is your settings in events?

I've probably found it. It doesn't work with Per (persistent) checkbox checked...  (test configuration is attached)
Odpowiedz
Witam,
Czy mogę się spodziewać rozszerzenia obsługi GSM jak kiedyś pisałem, czy mam szukać czegoś alternatywnego ??
Odpowiedz
(06-28-2020, 12:16 PM)marcinb napisał(a): Witam,
Czy mogę się spodziewać rozszerzenia obsługi GSM jak kiedyś pisałem, czy mam szukać czegoś alternatywnego ??

Chodzi o wysłanie tego samego smsa na różne numery?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości