Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wersje wsadów LK2.0
#3
Mam już dwa kontrolery z wesją softu 3.15 i 3.46. Oba pracują dobrze ale nie bardzo mogę im powierzyć sterowanie większą mocą.(oczywiście przez przekażnik).
Sterownik który pracuje z określonym programem np czasowym lub ustawionym przez Ewents config powinien mieć zablokowane ręczne sterowanie na stronie Control panel. Dobrze by było aby informacja że dany przekażnik jest w trybie automatycznym była widoczna na stronie control panel( na przykład przez zmianę odcienia przycisku. Praca w programie powinna być nadrzędna nad sterowaniem ręcznym.
Teraz mogę zmienić stan przekażnika chociażby przez "Reverse out state" nie zdając sobie z tego sprawy że program niewłaściwie wykonuje program.
Zdarzyło mi się kilka krotnie że przekażniki były włączone po resecie lub po zaniku zasilania. Informacja o resecie lub zaniku zasilania jest co prawda w postaci czasu pracy. Ale użytkownik nie musi pamiętać kiedy wykonywał restart. Można na przykład zrobić aby po restrarcie czas pracy wyświetlał się na przykład na czerwono a po skwitowaniu wyświetlał się na niebiesko. Widać będzie wtedy (brak skwitowania) czy od ostatniego uruchomienia były zaniki napięcia lub restarty.
Pozdrawiam
Ostrowski Stanisław
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości