Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa wersja softu 2.26 dodatkowa funkcjonalność
#1
Witam

Załączam nowy soft ver.2.28, wersja 2.26 miałą bład ktory objawial się nadpisywaniem aktualnego hasła, tutaj zostało to poprawione

.zip   instrukcja_lan_pl.pdf.zip (Rozmiar: 902.91 KB / Pobrań: 2,931)



Dodano:
Obsługa dwóch dodatkowych wejśc cyfrowych INP3D i INP4D, te same opcje co przy INP1D i INP2D.
Dodatkowe wejścia znajdują się na 5 pinowym złączu przy gnieździe rj11 (do 1 -wire), szczegóły w instrukcji
.bin   lan_module_ver_2_28.bin (Rozmiar: 323.93 KB / Pobrań: 579)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#2
Testowo wrzuciłem 2.26 na dwa LK gdzie dotąd było 2.22 i efekty nie są zbyt zachęcające:
- na jeden nie można się zalogować (pyta o login/hasło, były domyślne admin/admin ale teraz nie działają)
- drugi co chwile się restartuje (co chwilę link down / link up, nie można się dostać po HTTP, ale udało się zrobić downgrade do 2.22 przez TFTP i znowu działa)

Na szczęście u mnie niczym te LK nie sterują, tylko monitorują napięcie/prąd/temperaturę akumulatora więc nic złego się nie dzieje jak chwilowo nie działa. W wolnej chwili (na razie mam same szybkie...) mogę spróbować zresetować do ustawień fabrycznych i zrobić upgrade, może to pomoże - ale chwilowo tej wersji bym nie polecał.

Przy okazji - ten PIC ma 128KB pamięci flash, jak to możliwe że plik .bin na 330KB - jakiś dziwnie zaszyfrowany hex?
<t></t>
Odpowiedz
#3
marekm napisał(a):Testowo wrzuciłem 2.26 na dwa LK gdzie dotąd było 2.22 i efekty nie są zbyt zachęcające:
- na jeden nie można się zalogować (pyta o login/hasło, były domyślne admin/admin ale teraz nie działają)
- drugi co chwile się restartuje (co chwilę link down / link up, nie można się dostać po HTTP, ale udało się zrobić downgrade do 2.22 przez TFTP i znowu działa)
Już miałem podobne sygnały na tym sofcie, niedługo będzie wersja 2.27

marekm napisał(a):Na szczęście u mnie niczym te LK nie sterują, tylko monitorują napięcie/prąd/temperaturę akumulatora więc nic złego się nie dzieje jak chwilowo nie działa. W wolnej chwili (na razie mam same szybkie...) mogę spróbować zresetować do ustawień fabrycznych i zrobić upgrade, może to pomoże - ale chwilowo tej wersji bym nie polecał.
Prośba, żeby Pan zrobił reset do ustawień fabrycznych i napisał czy po tym resecie nadal są problemy

marekm napisał(a):Przy okazji - ten PIC ma 128KB pamięci flash, jak to możliwe że plik .bin na 330KB - jakiś dziwnie zaszyfrowany hex?
Dokładnie tak
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#4
załączam nową wersję 2.28 poprawiono zapytanie o login i hasło.

.bin   lan_module_ver_2_28.bin (Rozmiar: 323.93 KB / Pobrań: 190)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości