Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
(02-24-2020, 02:01 AM)galdody napisał(a): Propably chip (W25Q80) flash is death. Could you solder him?

Yes ,need to be replaced?

first Flash to replace without soft, after replace need lk3 upgrade or
flash need .bin update ,after replace W25


Thanks

yes, replace flash and upgrade Lk3
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
After  flash swap, is working

Thanks!!
Odpowiedz
Wróciłem po zimowej przerwie do grzebania przy LK3 no i widzę, że jest gorzej niż było.
V 1.55
Dodanie jednego eventu kasuje inny...
Off delay niby jest, ale w ogóle nie działa, w jakich jednostkach czasu to w ogóle się podaje?
Chcę, żeby niezmiennie licznik przy offdelay zliczał od nowa w razie wielokrotnego pojawienie się impulsu w trakcie odliczania (jak np przedłużenie przytrzymania oświetlenia klatki schodowej w razie pojawienia się impulsu w trakcie zliczania czasu)

Da radę liczyć na jakiś update jeszcze?
Odpowiedz
(04-15-2020, 05:21 PM)Wojtek napisał(a): Wróciłem po zimowej przerwie do grzebania przy LK3 no i widzę, że jest gorzej niż było.
V 1.55
Dodanie jednego eventu kasuje inny...
Off delay niby jest, ale w ogóle nie działa, w jakich jednostkach czasu to w ogóle się podaje?
Chcę, żeby niezmiennie licznik przy offdelay zliczał od nowa w razie wielokrotnego pojawienie się impulsu w trakcie odliczania (jak np przedłużenie przytrzymania oświetlenia klatki schodowej w razie pojawienia się impulsu w trakcie zliczania czasu)

Da radę liczyć na jakiś update jeszcze?
Tak, ale daj troche czasu zeby to sprawdzic
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(04-15-2020, 05:22 PM)wilkxt napisał(a):
(04-15-2020, 05:21 PM)Wojtek napisał(a): Wróciłem po zimowej przerwie do grzebania przy LK3 no i widzę, że jest gorzej niż było.
V 1.55
Dodanie jednego eventu kasuje inny...
Off delay niby jest, ale w ogóle nie działa, w jakich jednostkach czasu to w ogóle się podaje?
Chcę, żeby niezmiennie licznik przy offdelay zliczał od nowa w razie wielokrotnego pojawienie się impulsu w trakcie odliczania (jak np przedłużenie przytrzymania oświetlenia klatki schodowej w razie pojawienia się impulsu w trakcie zliczania czasu)

Da radę liczyć na jakiś update jeszcze?
Tak, ale daj troche czasu zeby to sprawdzic

Kolejna ciekawostka... mam włączone zraszanie w dni powszednie tygodnia, a dziś znowu się uruchomiło. Data i czas są aktualne z ntp, bo i tak synchronizują się codziennie po restarcie. Nawet sprawdzałem, czy kalendarz uwzględnił 29.02... ale wszystko się zgadza, a jednak scheduler nie przewiduje zraszania w sobotę.
Odpowiedz
Po aktualizacji firmware do wersji 1.56a pojawił się problem z połączeniem z LK3. Po ok. 2 godzin prób odezwał się... ale... nie mogę się zalogować, gdyż nie przyjmuje użytkownika (admin) oraz hasła (admin). Przed aktualizacją nie zmieniałem domyślnych ustawień użytkownika oraz hasła. Jako domyślny użytkownik oraz hasło wskakuje coś co załączam na zdjęciu.
Wpisanie użytkownika (admin) oraz hasła (admin), które wcześniej było domyślnym skutkuje odpowiedzią z załączonego zrzutu (ekran 2).
Proces aktualizacji wykonywałem kilkukrotnie z wykorzystaniem jumpera, gdyż inaczej się nie daje. Aktualizacji dokonywałem przy odłączonych wszystkich peryferiach LK3.
Liczę na szybką pomoc.
Jacek Smile

zmieniłem wersję firmware na 1.48 i mogę się dostać do LK3. Po kolejnej próbie aktualizacji na nowszy firmware na 1.53b, 1.54b czy nawet 1.56a sterownik nie odpowiada przez www.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Zrób restart do ustawień domyślnych
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(05-01-2020, 08:17 PM)wilkxt napisał(a): Zrób restart do ustawień domyślnych
Niestety restart do ustawień domyślnych nie pomaga [Obrazek: sad.png] Robiłem go wielokrotnie. Robiłem go zarówno przed wgraniem nowego firmware jak i po i niestety nie pomaga.

W chwili obecnej udało mi się powrócić do firmware 1.48 i sterownik żyje. Tylko, że teraz niestety nie ma możliwości sprawdzenia co się dzieje ze stwrownikiem poprzez MQTT.
Odpowiedz
jak zaczołeś robić upgrade do wersji 1.5x to miales wczesniej w LK soft w wersji 1.48?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(05-04-2020, 07:21 AM)wilkxt napisał(a): jak zaczołeś robić upgrade do wersji 1.5x to miales wczesniej w LK soft w wersji 1.48?
Dokładnie tak jak napisałeś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości