Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK HW2 SW2.xx manual ??
#1
Czy jest gdzieś dostępna instrukcja do LK HW2 SW2.xx ?
Wszędzie jest dostępna instrukcja do SW3.xx a ten nie zawiera watch-dog'a.
Natomiast sam firmware HW2 SW2.00 jest dostępny do ściągnięcia.
Proszę o wskazanie miejsca do pobrania instrukcji lub uzupełnienie repo.
<t></t>
Odpowiedz
#2
Zabawy cd.
Zadzwoniłem na tel. ze strony sklepu Ledon, rozmawiałem z osobą ze wsparcia technicznego i dowiedziałem się, że:
- dokumentacja do HW 2.0 ver. 3.00 dotyczy nie tylko SW 3.00 ale także SW 2.00 - nie jest to prawda, słowa nie ma tam o SW 2.xx :o
- w dokumentacji tej jest opis watch-doga IP - to także nie jest prawda, nawet na obrazkach nie ma tam takiej zakładki, jest tylko wspomniane w ogólnym opisie, :?
- wersja dokumentacji ma się nijak do wersji SW - no to życzę szczęścia przy takiej "strategii" informacyjnej, Big Grin
- na stronie "tinycontrol.eu" w zakresie manuali nie zawsze jest to co trzeba - a ponieważ na stronie sklepu jest jeszcze mniej i jakby starsze to ... :lol:
- urządzenia LK HW2 występują w przyrodzie wyłącznie z obudową i nie ma innej opcji 8-)

Mam wrażenie, że bajzelek panujący w Konsorcjum ATS (przepraszam - strategia sprzedaży Wink ) nie odbije się na jakości urządzeń, bo inaczej trzeba się będzie rozejrzeć po rynku. Smile
<t></t>
Odpowiedz
#3
w tym http://tinycontrol.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=5444 wątku masz instrukcje do wersji Lk 1.2 jest tam opisany watchdoog, w Lk2 dziła tak samo
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości