Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LAN KONTROLER HW2.0 - PWM
#1
Witam!

Zerkam w możliwości nowej wersji HW2.0 soft V3.0 - nie ma w nim automatycznego sterowania PWM?
W manualu w opisie złącza IDC 10-2 widzę 3 wyjścia PWM... nie widzę jednak jak nimi sterować...
Czy jest manual do HW2.0 z softem V2.0 ? bo nie mogę znaleźć

Poza tym jaki jest napięcie U i prąd I na wyjściu PWM... nie mogę nigdzie znaleźć tych parametrów. Są one konieczne do doboru tranzystora (-ów) sterujących urządzeniami końcowymi.
Zamierzam sterować PWM-em odbiornik 12V 15A ....a do tego to już jest spory "kaloryfer" potrzebny.

Może któryś z kolegów ma jakieś pomysły na sterowanie takim prądem.

POZDRAWIAM
<t></t>
Odpowiedz
#2
Cytat:Czy jest manual do HW2.0 z softem V2.0 ? bo nie mogę znaleźć
Link do firmware a manual chyba taki sam jak był sądząc po opisie do wersji 3
http://tinycontrol.eu/media/katalog/kont...r-2-00.bin
<t></t>
Odpowiedz
#3
xguciox napisał(a):Zerkam w możliwości nowej wersji HW2.0 soft V3.0 - nie ma w nim automatycznego sterowania PWM?
W manualu w opisie złącza IDC 10-2 widzę 3 wyjścia PWM... nie widzę jednak jak nimi sterować...

beda softy z ich osluga
xguciox napisał(a):Poza tym jaki jest napięcie U i prąd I na wyjściu PWM... nie mogę nigdzie znaleźć tych parametrów. Są one konieczne do doboru tranzystora (-ów) sterujących urządzeniami końcowymi.
Zamierzam sterować PWM-em odbiornik 12V 15A ....a do tego to już jest spory "kaloryfer" potrzebny.

Może któryś z kolegów ma jakieś pomysły na sterowanie takim prądem.
napiecie max 3,6V tak jak zasilamie w LK, prad max 7mA , co do sterowania mosfetem to pytaj putasa z tego forum on juz to przerabial
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#4
Witam!

Czy jest już może jakaś przybliżona data ukazania się tych nowych wersji softu do HW2.0 ?


POZDRAWIAM
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości