Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z mailem
#11
a w polu from także wpisałem pełny adres z konta wp? Mi na takich ustawieniach działa
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#12
Tetuje poczte.fm i lipa. Wpisuje pełne, niepełne (user, from), różne porty i wszystko nic nie daje. Co można zrobić? Nie ma opcji erwer wymaga uwierzytelniana. Mam soft 2.20.
<t></t>
Odpowiedz
#13
wlasnie zrobilem test na poczta.fm i działa, załączam zrzut ustawień


.jpg   mail.jpg (Rozmiar: 33.53 KB / Pobrań: 4,333)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#14
Witam,
Proszę o pomoc w konfiguracji konta gmail bo nie działa jak wpisuje inne konta np. interia to działa.
<t></t>
Odpowiedz
#15
gmail nie bedzie dzialal bo obsluguje tylko (chyba) szyfrowane polaczenia
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#16
No to chyba mamy kolejną funkcję którą trzeba dopisać do zrobienia przy nowej wersji oprogramowania. Czy zgadzacie się ze mną?
<t></t>
Odpowiedz
#17
Koledzy - nie przesadzajmy - co za problem, żeby założyć konto na jakimś nieszyfrowanym serwerze. Przecież to nie jest do otrzymywania maili tylko do wysyłania. Większość z Was ma statystyki - nie ma problemu przecież postawić obok serwer mailowy bez szyfrowania i przez niego wysyłać.
Ja mam jedno konto do spamu typu facebook itp, którego nigdy nie używam, ale jak potrzeba się gdzieś zarejestrować to jest jak znalazł - przez to konto główne mam czyste i przychodzą na niego tylko maile ważne.
Ważniejsze funkcje czekają na zrobienie/poprawienie - to działa więc zostawmy jak jest.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości