Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 2.59 i 3.22 dla HW=1_0, 1_1 i 1_2
#1
witam
zalaczam nowy soft
HW_1

.bin   lan_module_ver_3_22_HW_1_2.bin (Rozmiar: 325.06 KB / Pobrań: 218)

.bin   lan_module_ver_2_59_HW_1_2.bin (Rozmiar: 322.35 KB / Pobrań: 158)

HW_1_2

.bin   lan_module_ver_3_22_HW_1.bin (Rozmiar: 319.49 KB / Pobrań: 172)

.bin   lan_module_ver_2_59_HW_1.bin (Rozmiar: 316.52 KB / Pobrań: 162)

Poprawiono: ver 2.xx i 3.xxx
- odznaczanie DHCP przy zapisie ustawien NTP w zakladce network
- wyswietlanie ujemnych temperatur dla NTC10, KTY

Dodano: ver 3.xxx
- zmieniono zliczanie energii z INP3D, oprócz licznika ciągłego było oblicznie zuzycie na 24H, po 24 godzinach zliczał ponownie, w tej chwili zamist 24 godzin mozemy wpisac dowolną wartośc z zakresu 1-65535, wartośc w minutach, czyli jak chcemy zliczac co godzine to wpisujemy 60.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#2
KTY wreszcie coś pokazuje. Zaniża co prawda o 14,6oC w stosunku do PT1000, ale już nie goni jak wcześniej.

INP12 niestety nie zostało jeszcze zmienione.

Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt.
<t></t>
Odpowiedz
#3
A ja zauważyłem błąd w nowym sofcie.
Chodzi o liczniki impulsów INP3D.
Po dodaniu pola z ustawainiem czasu resetu odczytu co określony czas, przy polu odczytu powyżej nie działa reset. Działa start/stop, ale po wciśnięciu reset nic się nie zeruje.
U Was też tak jest?
<t></t>
Odpowiedz
#4
nie działa mi NTP i wysyłanie na thinkspeak :-(((
UPDATE: działa !
<t></t>
Odpowiedz
#5
u mnie też nie działało, ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu zasilania już działa poprawnie.
Po zmianie firmwaru chyba trzeba wyłączyć na chwilę zasilanie - sam reset nie wystarczy.
<t></t>
Odpowiedz
#6
zawsze resetuje 12sek. i wyłączam z prądu po zmianie FW. Co Ci nie działało: NTP czy wysyłanie na serwer?
<t></t>
Odpowiedz
#7
wysyłanie na serwer. Ale po resecie działa.
NTP też działa, bo akurat wczoraj zauważyłem, że po ustawieniu na strefie czasowej 2 czas jest przesunięty o godzinę do przodu więc zmieniłem na 1 i czas się zaktualizował
<t></t>
Odpowiedz
#8
NTP i wysyłanie na serwery działa - moja wina, nie używam DHCP i miałem gateway'a nie ze swojej sieci i długo tego nie mogłem wychwycić :evil:
Jednak podczas tych kilku resetów LK zauważyłem 2 niepokojące rzeczy:
1. do Host Name dodaje się czasami 10x "+" tj: nazwa++++++++++
2. Inp1 i Inp4 startują od ok.-20st. i asymptotycznie dążą do wartości rzeczywistych. Trwa to kilka sekund ale nie wiem czy nie może wywoływać zdarzeń z Events config (nie testowałem)
<t></t>
Odpowiedz
#9
Czy u Was też jest ten problem z zerowaniem licznika INP3D?
<t></t>
Odpowiedz
#10
Witam

Czy została zaimplementowana funkcją o jaką prosiłem w tym wątku: http://tinycontrol.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=5563
?
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości