Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Log restartów
#1
Witam

Jestem od dzisiaj użytkownikiem LK ;-) witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam pytanie: czy istnieje funkcja wysyłania logów z pracy LK (głównie chodzi mi o restart urządzenia nadzorowanego przez WatchDog) ?
Czy można liczyć, że w następnych wersjach będzie LK wyświetlać na stronie log data/godzina restartu ?


---
pozdrawiam / regards
<t></t>
Odpowiedz
#2
Witam

Ponawiam pytanie: czy jest jakiś sposób poinformowania o zadziałaniu watchdoga? Np. z opoznieniem via mail (dodatkowa opcja w tablicy zdarzeń) ? Ta funkcjonalność jest mi bardzo potrzebna do celów diagnostycznych.

SerPoz
<t></t>
Odpowiedz
#3
Bezpośrednio nie, ale dopiszemy taka funkcjonalność-bedzie wysylam maila.
Pośrednio mozesz to zrobić tak, ze wyjscie przekaznika z aktywnego watchdoga podpinasz pod wejscie cyfrowe, w tablicy ustawiasz wyaylanie maila od wejscia cyfrowego.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#4
wilkxt napisał(a):Bezpośrednio nie, ale dopiszemy taka funkcjonalność-bedzie wysylam maila.

Bardzo się cieszę ;-)

wilkxt napisał(a):Pośrednio mozesz to zrobić tak, ze wyjscie przekaznika z aktywnego watchdoga podpinasz pod wejscie cyfrowe, w tablicy ustawiasz wyaylanie maila od wejscia cyfrowego.

Było by to jakieś rozwiązanie ale w momencie restartu LanKontroler traci połączenie z internetem i odzyskuje je dopiero po zmianie stanu przekaźnika i po czasie uruchomienia switcha... Przy pisaniu dedykowanej funkcji do wysyłania powiadomienia o restarcie watchdoga zwróćcie uwagę na konieczność definicji opóźnienia wysłania powiadomienia.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości