Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 2.55 i 3.18 dla HW=1_0, 1_1 i 1_2
#1
Witam
Załaczam soft dl LK w:
HW 1.0 i 1.1 - brak clienta http do wysylania danych na serwer, watchdog tylko dla IP bez nazw hosta

softy usuniete z powodu bledu w tablicy zdarzen, jest dostepna nowa wersja w nowym wątku




Ogólnie w obydwóch wersjach poprawiono zapisywanie poprawnie tablicy zdarzeń, problem zgłaszany przy wersji 2.51
W porównaniu do wersji 3.15, zmniejszono czas blokady wejscia zliczania impulsów dla licznika z 0.5 do 0.2s
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#2
Które wyjście zdefiniowane odpowiada za temp.board w kliencie http bo z xml-a można to bez problemu wyciągnąć ale lepiej byłoby bezpośrednio ? Jeżeli (#10) to nie działa.
<t></t>
Odpowiedz
#3
tak 10, ktora wersje testowales?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#4
ver_3_17_HW_1_2.bin Zamiast temperatury board wyświetla zadeklarowaną liczbę :GET /update?key=XXXXXXXXXXX &field1=#17&field7=#11&field8=10 -w tym wypadku 10
<t></t>
Odpowiedz
#5
masz wpisane field8=10 a ma byc field8=#10
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#6
No i wyjaśniło się , teraz zauważyłem że przy kopiuj /wklej zjada mi znak #
Pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
#7
W nowej wersji programu napotkałem taki problem z nie kontrolowaną ilością emaili,
chyba że coś źle zrobiłem?


Załączone pliki
.png   Problem poczty.PNG (Rozmiar: 291.13 KB / Pobrań: 5,217)
<t></t>
Odpowiedz
#8
Po upgrade i po resecie do default ...prosi o hasło ( czyli pamięta ustawienia które były wcześniej).
Po zmianie IP znika z sieci, pomaga default. Co ciekawe po zmianie IP i save and restart nie ma pyknięcia.... długo czekałem. Jak ogarnę to jakoś posprawdzam resztę.


...na dhcp działa ok - tzn zmienia IP ale restartnąć nie idzie z klapnięciem przekaźników.

...kolejna ciekawostka - nie ma znaczenia przeglądarka czy jej tryb. Po przełączeniu na ntp i odczekaniu, później zmiana z dużym opóźnieniem wchodzi do pamięci. Można zmienić ip. I działa. Reszta testów rano.
Mam na dzieję że będę mógł wdrożyć moduł do pracy , bo mam irytuje mnie że za inwestowałem i nie mogę korzystać, a potrzeba uruchomienia jest spora.
<t></t>
Odpowiedz
#9
Yogi12V napisał(a):W nowej wersji programu napotkałem taki problem z nie kontrolowaną ilością emaili,
chyba że coś źle zrobiłem?
W poniedzialek sprawdzimy
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#10
mattai napisał(a):Po upgrade i po resecie do default ...prosi o hasło ( czyli pamięta ustawienia które były wcześniej).
Po zmianie IP znika z sieci, pomaga default. Co ciekawe po zmianie IP i save and restart nie ma pyknięcia.... długo czekałem. Jak ogarnę to jakoś posprawdzam resztę.


...na dhcp działa ok - tzn zmienia IP ale restartnąć nie idzie z klapnięciem przekaźników.

klikniecia przekanizka sa tylko jak resetujesz do ustawien domyslnych trzymajac przycisk
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości