Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wpisem w polu SMTP Server
#1
Witam

Posiadam Lan kontroler od kilku miesięcy, i zauważyłem dziwną rzecz, co jakiś czas samoczynnie zmienia mi się wpis w zakładce Network Config w polu SMTP Server.
Prawidłowy wpis wygląda tak: moja-domena.pl natomiast samoczynnie co jakiś czas mienia się na: moja)domena.pl
Co może być przyczyną samoczynnej zmiany znaku z "-" na ")".
wersja softu 2.47, próbowałem go ponownie flashować ale to nic nie zmieniło. Restart urządzenia nie wywołuje zmiany tego znaku.
<t></t>
Odpowiedz
#2
samoczynie, czy po zmiany ustawien w jakims innym miejscu?
A robiłeś restart do ustawien fabrycznych?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
Raczej samoczynnie, gdyż po ostatnim poprawieniu tego wpisu do dnia wczorajszego nic nie zmieniałem a wpis ponownie został zmieniony.
Resetu do ustawień fabrycznych nie robiłem.
<t></t>
Odpowiedz
#4
a co masz poustawiane w tablicy zdarzen? Moglbys wyslac printscrena?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Dzisiaj ponownie, zmieniło mi wpis zamieniając znak "-" na ")".
Zrzut ekranu w załączniku, opcje na samym dole które się nie załapały nie były modyfikowane przeze mnie czyli mają standardowe wpisy.


Załączone pliki
.png   Events_Config.png (Rozmiar: 69.55 KB / Pobrań: 3,830)
<t></t>
Odpowiedz
#6
a czy powiadoienia mailowe nadal przychodzą jak jest przestawiony znak?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#7
Problem w tym, że nie przychodzą. Przyznam się szczerze, że dopiero miesiąc temu zauważyłem to przez przypadek gdy chciałem zaprezentować znajomemu jakie to mam zarąbiste urządzonko, które przyśle mi maila gdy otworzymy szafę Rack-ową.
Niestety mail nie przyszedł i dopiero wtedy zorientowałem się, że cała usługa mailingu nie działa.
Więc poza testowymi mailami nie dostałem w trakcie pracy żadnego innego.
<t></t>
Odpowiedz
#8
w nowym sofcie 2.51 jest poprawka http://tinycontrol.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=5524
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#9
Nowa wersja wgrana, oby było już dobrze Smile
<t></t>
Odpowiedz
#10
Do dnia dzisiejszego problem nie wystąpił, przed chwilą wgrałem najnowszą wersję 2.53, zobaczymy co czas pokaże.

A tak przy okazji w ramach informacyjnych, z poziomu Windowsa 7, można bezproblemowo używać LAN Controler Tools, wystarczy tylko wejść w: Panel Sterowania-->Programy i funkcje-->(tutaj w menu po lewo wybieramy)Włącz lub wyłącz funkcje systemy Windows--> (uruchamiamy potrzebną nam usługę) Klient TFTP, Klient Telnet. I gotowe, aplikacja działą tak samo jak i na WinXPSmile
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości