Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomiar prądu WCS1800 na INPA5-6
#1
Mam pomiar prądu z 4 czujników na INPA1-4, pasowałoby mi dołożyć jeszcze 2 na INPA5-6 (rozbudowa PV o kolejne 2 stringi).
Zakres napięć jak dla INPA3-4 (0-3,3V) ale nie ma do wyboru opcji WCS1800.  Byłaby szansa dodać, czy są jakieś przeciwwskazania?
<t></t>
Odpowiedz
#2
podpinasz i ustawiasz mnożnik i kalibracje
trochę jest zabawy .. ja zakładam dwa na kabel ale ciut oddalone od siebie by nie zakłócał pomiarów
puszczam prąd ok 10A i kalibruje wyjście tak by odczyt był zbliżony, później sprawdzam jak to się ma bez prądu, i test kontrolny z 5A
gdzieś w terenie mam tak ustawione - daje zbliżone wyniki do oryginału - niewielkie przekłamanie.
gotowe offsety może poda producent.
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz
#3
Mam problem z LK, HW 3.8, SW 1.60a.Mierzę napięcie na INPA1 i INPA2 vin=55V, pomiar prądu INPA3 i INPA4 WCS1800, INPA5 i INPA6 za pomocą "AC-METER - sensor napięcia AC trójfazowy", po uruchomieniu działa pomiar na wszystkich wejściach, po pewnym czasie przestaje działać pomiar na INPA5 i INPA6. Po odłączeniu pomiaru na INPA3 i 4 zaczyna pokazywać pomiar na INPA5 i 6.
Na sofcie 1.59 ten sam problem, na INPA 5 i 6 cyklicznie pokazuje wartości w okienku po lewej między 1400 a 1600, ale po prawej już nic się nie zmienia, ciągle jest zero.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości