Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROBLEM Z INP3
#1
Mam taki problem: chciałem ustawić INP3 w taki sposób, ze jak napięcie na tym wejściu przekroczy mi 13.8V to przekaźnik (OUT 0) zadziała. dzieje się dziwna sytuacja...po wyłączeniu napięcia zasilania wszystkie przekaźniki są w pozycji np.off i wystarczy że wzrośnie napięcie na INP3 o 0.1V to wszystkie przekaźniki oprócz OUT0 zmieniają stan i załącza się wyjście PWM choć nie jest odznaczone. w żaden sposób nie mogę dojść do tego jak to ustawić??


Załączone pliki
.jpg   lk.JPG (Rozmiar: 47.01 KB / Pobrań: 3,221)
.jpg   lk.JPG (Rozmiar: 47.01 KB / Pobrań: 3,219)
.jpg   lk 1.JPG (Rozmiar: 141.29 KB / Pobrań: 3,249)
.jpg   lk.JPG (Rozmiar: 47.01 KB / Pobrań: 3,238)
.jpg   lk 1.JPG (Rozmiar: 141.29 KB / Pobrań: 3,212)
.jpg   lk 1.JPG (Rozmiar: 141.29 KB / Pobrań: 3,226)
<t></t>
Odpowiedz
#2
masz wpisy w złych oknach,
W górnych oknach masz 0, czyli jak napiecie przekroczy 0 to zadziałają, wpisz w górnych oknach jakieś duże wartosci np.100, takie które nie są osiagane przez INP3 i wtedy nie bada sie załacvzac. Wpis w okienku od OUT0 tez masz źle, bo ma być 13,0 w górnym okienku, a ty maszs w dolnym, w dolnym wpisz 0, a w górnym 13. Dolne okienko określa wartosc przy jakiej nastopi zadzialnie wyjscia w przypadku jak sygnał spadnie ponizej tej wartości, jest to w instrukcji opisane.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
a jak wyłączyć w ogóle to wyjście PWM?
<t></t>
Odpowiedz
#4
tylko przez wpisanie zakresów spoza tego co moze osiagnac inp3, np. -90 na dolne okno i 100 na gorne, takie wartosci nigdy sie nie pojawia i pwm nigdy sie nie wlaczy
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości