Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy soft 3.12 (wersja home)+instrukcja
#1
Witam
Załączam nowy soft ver. 3.12

.pdf   instrukcja_lan_pl.pdf (Rozmiar: 1.46 MB / Pobrań: 865)
Dodano:
1. Wybór wejscia napięciowego(INP1 lub INP3) dla pomiaru mocy
2. Praca wejsc cyfrowych jako bistabilne dla każdego wyjscia osobno (zakladka z tablicy zdarzeń), dodatkowo okienko z opóznieniem automatycznego wyłącznia przy pracy bistabilnej
3.Wpisywanie wartości dzielnika impulsów dla wejscia (INP3D) od licznika impulsów, jak, np. ktoś ma licznik energii, który daje 1600 zamiast 1000 mpulsów na kWh, lub wogóle wykorzystuje inny licznik, np. do wody i ma 100 impulsów na 1m3.
4. Automatyczna regulacja PWM dla wejscia napieciowego INP1, szczegóły w instrukcji

instrukcja
.bin   lan_module_ver_3_12.bin (Rozmiar: 322.88 KB / Pobrań: 429)


Załączone pliki
.pdf   instrukcja_lan_pl.pdf (Rozmiar: 1.46 MB / Pobrań: 842)
.pdf   instrukcja_lan_pl.pdf (Rozmiar: 1.46 MB / Pobrań: 901)
.bin   lan_module_ver_3_12.bin (Rozmiar: 322.88 KB / Pobrań: 429)
.bin   lan_module_ver_3_12.bin (Rozmiar: 322.88 KB / Pobrań: 429)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#2
Witam,

Mam problem z ustawieniem treści maila dla alertów odnośnie zmiany stanu INP2D INP3D i INP4D.
Ustawienia nie są zapisywane. Po kliknięciu save przechodzę do np. network config, wracam i ustawień brak.Treść alertów wraca do "text"
<t></t>
Odpowiedz
#3
może treśc wiadomosci była zbyt długa, dla wejsc cyfrowych to tylko 40 znaków, dla pozostałych 50
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#4
Słowo BRAMA nie przekracza tego Wink
Nie mogę nawet zaznaczyć opcji wysyłania textu. O defaultowej treści text.
Hmm problem teraz mam taki jak zrobiłem downgrade do wersji 3.08. Nie mogę zmienić żadnego ustawienia. Te które zrobiłem wcześniej są.

Zmiany które się zapisują w event configu to wszystko do INP6. Poniżej nic się nie zapisuje.
<t></t>
Odpowiedz
#5
po każdej zmianie softu trzeba robic reset do ustawien fabrycznych i odswierzac strony w przegladarce
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#6
Rozumiem, że nie ma możliwości resetu do ustawień fabrycznych zdalnie, ale pozostawienia adresacji? Jeszcze proszę o informację jak się ustawienia fabryczne przyprowadza jak urządzenie będę miał obok siebie.
<t></t>
Odpowiedz
#7
zdalnie się nie da. Trzeba przytrzymać przycisk resetu około 15 sekund, aż przekaxnik kliknie dwa razy podrząd (nie mowie o wczęsniejszych kliknieciach przekaxnika po wcisnieciu samego przycisku i restartu modułu). Ale jeszcze bym spróbował załadowac soft 3.11 i dobrze odswierzyć stronę (wyczyscic bufor przeglądarki), może bedzie prawdidłowo pracował bez resetu.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#8
Niestety nic nie dało. Będę musiał fabryczne przywrócić Sad
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości