Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy soft 2.42 i 3.04-home - poprawki błedów
#1
Witam
Załączam nową wersje softu:

.bin   lan_module_ver_3_04.bin (Rozmiar: 316.08 KB / Pobrań: 388)

.bin   lan_module_ver_2_42.bin (Rozmiar: 324.7 KB / Pobrań: 534)
Poprawiono w obóch wersjach:
1. Zapamiętywanie ustawionego typu czujnika(temp/vcc) na inp1
2. SNMP trap są wysyłane w ver.1, wcześniej były wysyłane w wersji pierwszej ale miały błędne oznaczenie że są w wersji 2c. Odpowiedzi na zapytania SNMP są obsłygiwane dla ver 1 i 2c, tak jak było poprzednio.

Poprawiono w wersji 3.04-home
1.Poprawny odczyt mocy przez SNMP


Załączone pliki
.bin   lan_module_ver_2_42.bin (Rozmiar: 324.7 KB / Pobrań: 534)
.bin   lan_module_ver_3_04.bin (Rozmiar: 316.08 KB / Pobrań: 388)
.bin   lan_module_ver_2_42.bin (Rozmiar: 324.7 KB / Pobrań: 534)
.bin   lan_module_ver_3_04.bin (Rozmiar: 316.08 KB / Pobrań: 388)
.bin   lan_module_ver_2_42.bin (Rozmiar: 324.7 KB / Pobrań: 534)
.bin   lan_module_ver_3_04.bin (Rozmiar: 316.08 KB / Pobrań: 388)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#2
Hi,
in IE will not load data in the Control Panel tab. In Chrome and Opera everything is OK. Sw 3.04-home.
Thank you for your response
Odpowiedz
#3
Witam,

Zakupiłem LANController z softem V2.26 "nie zalecany", chciałem upgradować do nowego softu problem w tym, że nie chciał wykonać upgrade, wyczytałem, że karta musi być 10MB, wyłączone zapory, najlepiej przez switch, itd, zastosowałem się do wszystkich zaleceń i nic, udało mi się w końcu ruszyć soft V2.32 jednakże urządzenie zawiesiło się na 3%, dioda zielona LAN miga cały czas, nie chce się zrestartować prądowo, przez przytrzymanie klawisza reset, nawet po odłączeniu kabla sieciowego dioda zielona miga. Nie ukrywam, że jestem zawiedziony współpracą tego urządzenia. Jakieś rady może dostanę, zanim odeślę urządzenie do serwisu?
<t></t>
Odpowiedz
#4
Migająca zielona dioda oznacza, że LK jest w trybie bootloadera i czeka na załadowanie softu, sciąg jedną z wersji 2.42 lub 3.04 i załaduj przez tftp, opis jest w instrukcji, ale pokrótce napisze jak to zrobić z tego stanu jaki masz teraz.
Zakladam że pracujesz pod windows.
1.Uruchamiasz konsole windowsową (cmd).
2. wpisujesz tftp -i 192.168.1.100 put "plik_upgradu"
3. Po około 1,5 minuty soft powinien się załądować, jak się bedzie łądował bedzie migac dioda pomarańczowa
Jak miałeś ustawiony inny adres IP Lk to oczywiscie wpisz inny.
Jak załądujesz soft zrób reset do ustawien fabrycznych, przytrzymując przycisk około 10 sekund aż przekaźnik zrobi pyk-pyk.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Witaj Tomku,

problem w tym, że robiłem już to wszystko pod różnymi wersjami softu i tak jak wspomniałem ruszył upgrade pod 2,32 jednakże zawiesił się na 3%
przytrzymanie guzika, aby przywrócić do ustawień fabrycznych nie pomaga, próbowałem wielokrotnie, stan o którym piszesz może i jest jak wspomniałeś, jednakże próbowałem to robić pod różnymi komputerami, i
na żadnym nie przyniosło to pożądanego efektu, obecnie przygotowałem się do wysłania urządzenia do producenta, no chyba, że jeszcze jakieś pomysły.

pracuję jako informatyk i dotychczas upgradowanie urządzeń poprzez tftp nie stanowiło problemów, jednak kiedyś musi być pierwszy raz Smile
<t></t>
Odpowiedz
#6
w tym stanie (miga zielona dioda) przycisk nic nie zdziała, poprostu pchnij na niego upgrade po tftp powinnien załapać jak jest link (w kartach 1GB trzba wymuszac 10MB bo niekiedy nie widzi LK) i znasz jego adres IP. Jak nie jesteś peiw IP to sprawdz np. pingiem, co prawda LK w tym stanie na pinga nie odpowie ale jak trafisz w IP to dostaniesz odpowiedz ARP.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości