Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana portu
#1
Witam czy może mi ktoś pomoc zmienić port z 80 na 79 bo kiedy to robie to po wciśnięciu zapamiętaj wszystko się kasuje
<t></t>
Odpowiedz
#2
portu 79 jest uznawany za niebezpieczny i przeglądarki często nie pozwalają na jego użycie do www, spróbuj na jakims inny porcie
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
No niestety kolego nie da się zmienić portu na żaden odrazy wszystko się kasuje w łk
<t></t>
Odpowiedz
#4
ale kiedy się kasuje? Jak wciskasz save and reboot? Co się wtedy dzieje? Ładuje sie strona z informacją, że był restart?
Jakiej przeglądarki uzywasz?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Kolego jak wklepie port np 4545 i daje zapamiętaj to w tym momencie kasuje się wszystko bramki porty no cała ta strona w każdym tekście wyświetla się nul i tracę połączenie niewiem czy mogę ale podam nr do siebie jeśli masz na to radę to napisz sms ja oddzwonie 609738002 to jeśli zechcesz to porozmawiamy na ten temat
<t></t>
Odpowiedz
#6
a masz możliwość wystawienia LK na publicznym adrsie, to bym na niego wszedł i popatrzył, napisz jeszcze jaka jest wersja oprogramowania?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#7
Jest na publicznym tylko przez router a po zalogowaniu na łk traci połączenie i odświeża się co jakiś czas ponieważ port zarządzający na routerze jest 80 więc się gryzą i dlatego chce zmienić port w łk i powinno być ok
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości