Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z panelem kontrolnym
#1
Witam,

problem mój polega na tym, że po podłączeniu LK do nowego switcha z portami gigabitowymi strona panelu kontrolnego wygląda tak, jak w załączniku.
Nic nie dał restart, reset do ustawień fabrycznych, wgranie nowego softu itd. Nie da się nic ustawić, zaznaczyć, ale przekaźniki działają w ten sposób, że kolory na stronie zmieniają się z czerwonego na czarny i słychać pyknięcie. Nic więcej nie da się zrobić. Co ciekawe, podłączyłem drugi LK pod ten sam port i zrobiło się to samo. Teraz nawet bezpośrednie podłączenie do komputera lub innego switcha nie poprawia sprawy. W czym może być problem?

Pozdrawiam.


Załączone pliki
.jpg   lan.JPG (Rozmiar: 130.72 KB / Pobrań: 3,798)
<t></t>
Odpowiedz
#2
Spróbuj na innej przeglądarce.
<t></t>
Odpowiedz
#3
to firefox, odpal konsole bledów i pokaz co tam wyskakuje, jak dasz odswiez stronę
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#4
To nie problem gigaethernet ani przeglądarki.
Problemem jest, że użyłeś polskich znaków w nazwach czujników.
Miałem podobnie, chwilę popracowało i zdechło a nic nie zmieniałem w switchu.
Wpisz w puste miejsca nowe nazwy bez polskich liter i wszystko powinno wrócić do działąnia.
Moja UWAGA DO WSZYSTKICH!
Nie używajcie nigdy i nigdzie polskich znaków w LanKontroler!
<t></t>
Odpowiedz
#5
Nie używaj polskich liter w LAN Kontrolerze w polach gdzie można coś wpisać (nazwy czujników, wyjść itp.)
Powoduje to problemy dla przeglądarek.
Po wpisaniu w ciemno we wszystkie podejrzane miejsca nazw bez ogonków, panel kontrolny będzie wyświetlany prawidłowo.
Mnie też tak się stało po wpisaniu nazw góra, dół itp. Myślałem, że popsuł się hardware, bo w tym czasie też podłączałem czujniki, wyłączałem zasilacz itp.
<t></t>
Odpowiedz
#6
Dokładnie przeglądarki mają problem ze znakami jedynie poprawnie wyświetlają się dane na google chrome
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości