Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset do ustawień fabrycznych
#1
Mam dwa LK (HW 1.1, SN 731 i 896), po aktualizacji z 2.22 do 2.37 trochę dziwne rzeczy się z nimi dzieją (ale i tak jest poprawa, na pośrednich wersjach 731 w ogóle nie działał tylko cały czas się restartował a 896 nie pozwalał się zalogować, teraz dla odmiany 896 zaczął sam włączać wszystkie wyjścia, po wyłączeniu włącza ponownie), wiem że zalecany jest reset do ustawień fabrycznych ale mam utrudniony fizyczny dostęp do przycisku - dałoby się dodać taką możliwość z poziomu WWW? Najlepiej jakby do tego jeszcze dało się zrzucić i odtworzyć całą konfigurację (chociaż plik .bin z zawartością EEPROM).
<t></t>
Odpowiedz
#2
przycisk do resetu będzie dodany. w którejś wersji softu. Jak uzadzenie samo zalacza wyjscia to moze jest załączone automatyczne załaczanie wyjsc lub jakies zdarzenia w config events są aktywne
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
Dziwne ale samo się naprawiło po jakimś czasie, nic wcześniej w config events nie wpisywałem (póki co uzywam tylko do monitorowania kilku wejść).
Pod 2.37 oba LK nadal same losowo się restartują od czasu do czasu (średnio co kilka-kilkanaście godzin) w sieci gdzie biega sporo broadcast-ów.

Przy okazji nadal proszę o poprawę rozdzielczości INP1 do 0,01V. Używam do monitorowania prądu w plusie zasilacza buforowego przetwornikiem hallotronowym - wychodzi z niego 4V/10A, przez rezystor szeregowy 2k co wraz z 10k rezystancji wejściowej daje 3,33V/10A na INP1, z mnożnikiem 3 odczyt wprost w A.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości