Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kontrola napięcia akumulatorów
#1
chciałbym wpiąć moduł LAN do UPS'a tak oby kontrolował napięcie AKU i temperaturę transformatora, oczywiście chcę otrzymywać kilka informacji e-mail'em + mieć pewne zdalne sterowanie.
wszystko jest OK, ale czy można by dołożyć jeszcze jeden parametr dla sterowania przekaźników, dzisiaj mają tryb pracy bistabilnej, a ja potrzebuję monostabilny tryb w każdej ocji.
proszę o info
z góry wielkie dzięki
Artur
<t></t>
Odpowiedz
#2
prosze zobaczyc wersje softu 1.28
wiekszość co Pan pisze jest zrobione.
TomekO
Odpowiedz
#3
urzadzenie informuje że wersja jest 1.28,
ale nie widzę gdzie można ustawić monostabilną prace przekaźników.
krótko: chciałbym aby system wykrywając spadek wartości np napiecie, przy zadanej wartości odpowiedział impulsem ( czas może być reg. )
kiedy wraca do normanych wartości napięcia system powinien nie odpowiadać, czyli to ja chciałbym decydować o zboczu opadającym lub narastającym

bardzo proszę o pomoc
Artur
<t></t>
Odpowiedz
#4
Witam, na pierwszej zakładce /Control Panel/ - RESTE TIME na 0 wtedy jest mono dla wszystkich wyjść przekaźnikowych, lub na zakładce Events - w kolumnie każdego wyścia OUT jest czas przełączania (na ile ma sie przełaczyc przekaźnik i wrócic do poprzedniego stanu.
Co do reszty to muszę sie skonsultowac z kolega. eventualnie po nowym roku prosze napisac do notek@ats.pl
TomekO
Odpowiedz
#5
OK
pobawię się dzisiaj

dzięki za info

wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU

artur
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości