Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy soft 2.35 - poprawa błedów i maile bez autoryzacji
#21
yogardo napisał(a):Jeśli przytrzymanie 10s przycisku reset to przywrócenie do ustawień fabrycznych, to tak robiłem wielokrotnie.
To może byc 10s albo troszkę wiecej, potwierdzeniem, że reset się wykonał jest krótkie załącznie i wyłącznie przekaźnika (pyk pyk).

Napisz jeszcze do czego LK jest podpięte, router,switch, i jaki to model?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#22
wilkxt napisał(a):Napisz jeszcze do czego LK jest podpięte, router,switch, i jaki to model?

obawiam się że to nie ma znaczenia, testuje zarówno poprzez sieć - switch + router, ale wpinam się też bezpośrednio do karty sieciowej w laptopie.
najdziwniejsze ze samo po pewnym czasie zaczyna działać, bez żadnej ingerencji.

zauwazyłem też jedną rzecz. w przeglądarce miałem odpaloną stronę lan kontrolera, zrestartowałem kontroler, na ułamek sekudny pokazały się temperatury i od razu zniknęły. i już nie dało się nic sprawdzić poprzez stronę.
np. teraz działa od kilkunastu godzin.
<t></t>
Odpowiedz
#23
kolejna ciekawostka, funkcja wysyłania emaili jest powiązana z remote control. jeśli nie jest zaznaczony checkbox to nie jestem w stanie wysłać maila, (klikam test), po zaznaczania checkbox emaila wysyła.
czy to pożądany efekt?
<t></t>
Odpowiedz
#24
nie powinno tak być, jutro to sprawdze
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#25
faktycznie jest bug, wrzucam w nowym wątku poprawioną wersję i dodatkową opcja u mozliwiającą wyłącznie autoryzacji
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości