Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
SW 1.52 error
podczas wyłączania ręcznie pwm na stronie LK http://192.168.1.100/#/pwm-pid (opcja pid)  przyciskiem brak reakcji na wyjściu (nie wyłącza wybranego pwmx) - mqtt app i eventy działają tak jak powinny
sprawdziłem też zdarzenia na kilku LK HW 3.8 i HW 3.7 i są problemy z zapisem po usunięciu powyżej 15 pozycji strona i ustawienia się sypie - usuwa też później złe pozycje.

prośba o dodanie na stronie wejść nad wyjściami cyfrowymi 8 przycisków wirtualnych eventów z możliwością zmiany ich stanu i nazwy, obecnie tylko po htapi można to zrobić - przy okazji takiej zmiany (htapi) wysypują się ustawienia kilku ds (zmiana v-event zdarzeniem działa poprawnie) i o ile to możliwe dodanie zmiennych m1-m10 do działań DIFF

dziś dzięki opcji zdalnego sterowania 123 farmy wysyła mi pięknie smsy (awaria klastra i url do neta z binarka) o usterkach przy pomocy tylko jednej nakładki gsm oraz wirtualnych eventów.
teraz kolej na crosowanie - współdzielenie OLED i SMS

kolejne szalone pomysły.
termometr lub miernik na odległość - czy istniała by możliwość przypisania do zmiennej int m1-m30 wartości z DSa lub inpax na zasadzie zdalnego sterowania (na jednym gdzieś w sieci LK mamy odczyt ale działania podejmujemy na innym LK używając zmiennych mx - nie chodzi mi tu o bezpośrednie sterowanie wyjściami a o np. OLED lub złożone sterowanie w tablicy zdarzeń)
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości