Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
(12-12-2022, 09:21 PM)rpce napisał(a): W integracji z HomeAssistant nie można zmienić jednostki miary czujnika. W jaki inny sposób zmienić jednostkę miary jeśli mam więcej jak 1-2 LK3 ? Jak mam jeden LK3 modyfikowałem sensors w integracji. Później pojawiła się możliwość edycji ale teraz znów jest usunięta (no ja nie mogę znaleźć) i nijak nie mogę zmienić jednostki miary.

Czy można wysyłać EVENTY do mqtt.ats.pl ? Ew czy jest jakaś możliwość aby na kliencie mobilnym zablokować edycję OUTx ?

Integracja zostala zaktualizowana (do pobrania na tinycontrol.pl) - mozna zmieniac jednostke miary, klikajac na dashboardzie w odczyt i nastepnie w sekcji Ustawienia (wyglada ze jest to dostepne dla temperatur i wtedy HA konwertuje odczyty), lub w ogolnych ustawieniach HA mozna wybrac preferowana jednostke temperatury.

Odnosnie zmiennych EVENT nie mozna ich wprost wysylac przez mqtt. Mozna utworzyc zdarzenie na lk z akcja MQTT, tak by przy zmianie stanu byla wysylana jego wartosc na powiazany temat. Przykladowo EVENT1 == 1 => MQTT, przy zmianie stanu bedzie wysylana wiadomosc z stanem zmiennej EVENT1 na temat prefix/event1.
Nie ma mozliwosci zablokowania edycji OUT w aplikacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości