Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
(02-23-2022, 08:50 AM)wilkxt napisał(a): Jak pobrać stan wejścia cyfrowego ?? HttpApi JSON XML brak możliwości... uciekłem się do zdarzeń jeśli inpdx ==1 set eventx 1, może by tak bezpośrednio i dodatkowo do zwrotki dorzucić pwm inpd bo tu już by się przydało najbardziej... google alexa etc... (status)
Kod:
<response>

<out>000001</out>
<pwm>0000</pwm>
<inpd>0000</inpd>

<uptime>48-48-0-0</uptime>
<uploadwww>1</uploadwww>
</response>

Ty chcesz, zeby je dodać do pliku done.xml zwracanego przy zapisie danych do LK? - dokładnie tak dorzucić PWMx iinpxD do odpowiedzi  

Dodam, że istnieje cos takiego jak Program do generowania WWW dla LK. Jest w nim cała strona LK(trzeba by było zaktualizować do obecnej wersji), -- no właśnie...

Czy na LK3.7 i Lk3.8 była testowana ta sama nakładka(konkretna sztuka)?Czy jak LK3.8 traci kontakt z modulem GSM, to było ustawione wysyłanie mqtt lub http przez GSM? Czy tylko mial odbierac SMSy?

własne www - coś tam dłubałem ale na dłubaniu się skończyło... tak chodzi o dorzucenie tych informacji /stanów/ do odpowiedzi

Tak w obu przypadkach ta sama nakładka. Tylko sms - reszta po poe na sztywno do sieci Mqtt włączone bez ssl
Na 3.8 zdycha po kilku dniach jak nie ma obciążenia! utawienie email do google przyspiesza ten proces, stawiałem na slaby zasięg, tracił nonstop połączenie aż zabił LK, konultowalem to z technikiem play i komendami przypisalimy go do jednej sieci. jednak nie trzymał polączenia. dodatkowo ustawialimy czas na modemie bo ma fabryczny.

Hw3.7 LK robi za sterownik bramy, wiec to przekaźniki  i krańcówki na wejściach cyfrowych oraz 8 zadań w tym mail i mqtt bez obsługi 1wire i i2c - wpiąłem do niego i stabilnie pracował ponad dobę, sam pobral konfiguracje od operatora! zrobiłem podmiankę i do bramy poszedł 3,8 znów to samo, a w zasadzie szybciej padl przez maila.
Obecnie z 3,7 gdyby nie te wiatrzyska i braki w energii to by pewnie caly czas bez restartu smigal

automatyczne odbieranie można zrealizować komendą AT wiec mikrofon lutuje warto czasem posłuchać ale wolałbym by to działało na zasadzie sprawdzamy czy dzwoniacy jest na liscie sms i odbieramy polączenie jesli nie to odrzucamy z wiadomych względów.
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości