Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
To nie wina kopi a jej odczytu bezpośrednio przez LK - w wyniku przesunięcia rekordów (o 3pozycje) posypały się settingi - niestety trzeba pamiętać o każdej zmianie zmiennej i jej miejscu w binarce.
Dlatego te wersje testuje mała grupa ludzi którzy zgłaszają takie problemy wszak nikt nie jest nie omylny. Testerzy wiedza jak sobie poradzić z takim wyzwaniem Smile
Swoja drogą zapisywanie w txt/xml haseł bez szyfrowania to niezbyt dobry pomysł a masz ich co najmniej 4 - email mqtt http (ja mam tam aż 3) i hasła user admin, a w LK ilość danych wrażliwych ogółem to ponad 20 rekordów.
Można by pakować taki txt do gzipa z hasłem jakie się używa do logowania LK i rozpakowywać w LK - tylko po co Wink pewnie by rozmiar zwiększyć
Binarki przynajmniej jakiś gimbus nie odczyta lub nie będzie wiedzieć co to za plik na serwerze sobie leży.

Sterowniki LoGo miły swego czasu taki wynalazek do konfiguracji ręcznej która po uzupełnieniu w programie formu lub zaczytaniu go z configa i edycji ponownie pakowała go do binarki wraz z nastaniem RODO ten kierunek został szybko zaniechany z uwagi na sporo .conf użytkowników które pojawiały się na ich forum a w nich konta pocztowe ftpy vpny do wyboru do koloru,
na tym forum też jeden kolega zaoferował światu swoją skrzynkę pocztową i kilka innych haseł https://forum.tinycontrol.pl/showthread....60#pid8460

Wracając do LoGo... sam mam taki programik, zresztą podobny mam do routerów huawei który systematycznie używam by zablokować backdory telecomadmin Smile i uniemożliwić wbicie się na moja siec providerowi

Resumując .conf tylko w binarce a PainText to zły kierunek nie wspominając już o łamaniu RODO
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości