Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
Cytat:nie wiem czy nie prosciej (niz grupowanie) było by dodać trzeci warunek do zdarzenia, który chyba załatwił by sprawę
Tak wtedy to też będzie rozwiązaniem. Bedę wdzięczny za wdrożenie.

Cytat:Jeśli klient nie chce już tak bardzo wysyłania danych, możemy udostępnic program na windows zbierający dane (i to znacznie czesciej, bo to lokalne zapytania) i mało tego,...

posiadam takowy rejestrator "na malince"...
nie zawsze jest opcja wypuszczenia na świat LK , lub pracuje on w nacie bez podpięcia do sieci internetowej to jestem zdany na własne rozwiązania bazodanowe...
niemniej jednak złapanie min max nie jest programistycznie ciężkim zadaniem a odpadają wtedy zewnętrzne urządzenia rejestrujące dane. if($imp1 > $max) {set_max($imp);} function setmax($data) {data store;} function clear_max () {reser data;} ile to może być bajtów i zajętego ram
Cytat:czyli idziemy prosto drogą do stworzenia wizulanego języka oprogramowania dla LK
ja bym chętnie pod tablica zadań zobaczył okno kodu który jest aktualnie interpretowany przez events, i który bym mógł edytować ... taka opcja dla zaawansowanych. Olać wtedy trzecie warunki itd min max też sobie tam złapię Smile


Dokładnie pompy powietrze-->woda te głownie montujemy wraz z dodatkowa opcją obsługi zdalnej przez LK

co do chęci wysyłania danych to osobiście sami odradzamy by wystawiać na świat LK wszak jego zabezpieczenia są jakie są ale narażają na uszkodzenie sprzętu wartego trochę kasy. Dysponujemy własnym rozwiązaniem frontendu dedykowanego do instalowanych przez nas urządzeń na VPNie
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości