Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
(03-19-2021, 10:00 AM)wilkxt napisał(a): Ten problem z zwisem to masz powtarzalny? Bo nie mogę wygenerować takiej sytuacji

Problem się utrzymuje (brak możliwości logowania) także po resecie komputera, wyłączaniu zasilania LK itp.
Nie flashowałem LK ponownie, bo usługa mqtt działa.

Udało mi się zalogować po pewnej kombinacji (nie wiem czy miała znaczenie - najpierw próba z Firefoxa, potem z Chrome, potem z telefonu z Androidem i jeszcze raz z Chrome - wtedy się zalogował).
Udało się wtedy wejść do panelu i przeglądać kolejne strony. I tu mam pewność, że po raz kolejny zawieszenie się działania panelu nastąpiło po próbie wejście na stronę Modbus - nie udało się jej wyświetlić, a panel przestał działać.  W trakcie prób logowania i odświeżania strony panelu LK jest resetowany (słyszę to wyraźnie, bo stuka mi przekaźnik).
Wysyłanie komunikatów modbus do brokera działa cały czas (z wyjątkiem momentów resetu).

Mogę (jeśli jest taka opcja) pobrać i wysłać logi systemowe (trzeba tylko napisać jak to zrobić) ewentualnie dla dobra nauki wysłać mój egzemplarz LK do serwisu.
W załączeniu widoki panelu podczas prób logowania - najpierw długo biały ekran (20-30 sekund), potem widok z etykietką "brak połączenia" - przy wpisania hasła i  loginu w tym stanie komunikat jak na obrazku.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości