Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
czy istniała by możliwość zapisu w pamięci LK wartości min i max dla np. 2 dowolnych zmiennych - chodzi mi o złapanie najniższej wartości dla ds1/inpa1 oraz szczytowej z pominięciem zewnętrznych rozwiązań.
oczywiście trzeba by też dodać opcje kasowania lub edycji ww wartości (podobnie jak do licznika energii)
idealnym dodatkiem była by możliwość dodania opcji do zdarzenia podczas zmiany ww wartości (jeśli min1 = 1 wartość uległa zmianie --> akcja)

auto_switch_outx nie wiem jak teraz ale miałem przypadek if(ds3 > 45) {auto_switch_out4} start był piękny i pulsacyjne działanie pompy jednak gdy temp spadła poniżej zadanej wartości a pompa akurat pracowała i tak już pozostała aż ponownie nastąpiło zadziałanie funkcji. Czy ww funkcji sprawdza się stan podczas jej opuszczania i wymusza wyłączenie przekaźnika?

prośba wielka o dodanie obcinacza na time do formatu HH:MM na wyświetlacz oled (przy okazji voled ma inne obcinacze niż fizyczny oled) i trzymam kciuki za powstanie slidera oled

czy i jeśli tak to skąd/jak można pobrać aktualna zawartość ww LK w celu własnych modyfikacji, ta dołączona do paczki ZIP jest znacząco przestarzała


dzięki za poprawkę obsługi zdarzeń pozdrawiam i od jutra testuje nowy wsad 1.36
e-chata.hyzne.com | LK1 - sterowniki akwarystyki | LK2 - sterowniki ihome | LK3 - niezliczone ilości wersji/nakładek na farmach PV i nie tylko | LK4 - testy bezprzewodowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości