Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
liczniki
#5
Czujnik to przetwornik ACS712t do 30a ( bardzo tanie na znanym portalu aukcyjnym ) mam zamiar go zmienić na wasz acs709 do 75a nie pomaga przełożenie z + do obciążenia czy z - do obciążenia wynik jest zawsze ujemny a więcej osób może się na ten czujnik skusić ze względu na cenę, co do instrukcji to ja jestem starszym człowiekiem i nie znalazłem opisu trybu monostabilnego, na zasadzie analogi byłem zachwycony tym że tryb monostabilny będzie pracował w trybie przedłużania impulsów co daje przy ich znanej ilość w czasie możliwość włączania lub wyłączania wyjścia przy zadanej mocy, ilość przepływającej wody mam prymitywny impulsowy czujnik przepływu, była by możliwość przy ustawieniu czasu podtrzymania (każdy przychodzący impuls wydłuża ten czas o zadaną wartość) minimalnego przepływu i alarm przy spadku , to samo dotyczyło by na przykład mocy zliczanej przez licznik energij a przy możliwość ustawienia w tabelce events różnych progów dla jednego wejścia cyfrowego był by to niesłychany bajer bo mieli byśmy progi dla w moim przypadku prędkość płynącej wody w obwodzie czy też przy pomaże mocy za pomocą licznika przyłączanie lub wyłączanie obciążeń
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości