Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z aktualizacją 1.0
#4
Witam,

Niestety coś jest nie tak. Po pierwsze, kontroler chyba nie przechodzi w tryb bootowania, wywoływanie restartu w żaden sposób nie skutkuje miganiem zielonej diody, po 2-3 sekundach od restartu po prostu zaczyna świecić ciągłym światłem. Po drugie, zaczęły się sporadyczne problemy z komunikacją choć w czasie moich prób kilka dni temu nic takiego się nie działo. Na przykład pomimo tego, że ping z urządzenia wraca to w przeglądarce mam komunikat "ERROR: Connection to board was lost." i muszę zrestartować prądowo. Jeśli nie zrestartuję prądowo to nie działa nawet przycisk reset. A dokładnie mówiąc działa ale niewłaściwie czyli nie zmienia stanu przekaźnika po krótkim przytrzymaniu, pierwsza reakcja następuję po około 4 sekundach, wtedy przekaźnik klika a dalsze trzymanie przycisku, nawet minutę nie wywołuje nic w sensie nie przywraca ustawień domyślnych. Web interfejs cały czas wariuje czyli nie pokazuje wartości, o których pisałem wcześniej pomimo udanych prób resetu ustawień, zmiany stanów wyjść można dokonywać kontrolkami lub pozycją "off" z rozwijanego menu. Czyli jedno wybranie off załącza wyjście, drugie, wyłącza. Kontrolki cały czas są zielone bez względu na stan wyjścia. Program Lan Controler Tools nie nawiązuje komunikacji z urządzeniem.
Co jeszcze mogę zrobić?

pozdrawiam
Artur
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości