Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoistne restarty LK
#10
Do adzik
Wyjaśniam, bo wygląda, że nie zrozumieliśmy się dobrze.
Myślę ze tobie chodzi o sytuację, w której IP zewn. (pula adresowa) pochodzi od 1 dostawcy np.UPC i chcesz połączyć z IP zewn. innego dostawcy.
W takiej sytuacji połączenie z innej sieci jest blokowane. Ja wykonywałem połączenie następująco: PC et z AERO dostawał przykładowo IP 37.209.135.214 (pula zewn.) przez BTS CID:44574 via BTS CID: 46654 , który w tym czasie nadawał HUAWEI (AERO) adres np.IP 93.154.180.161 (pula zewn.) a modem wpięty routera TL-MR3220 (bawiłem się też na TL-MR3420, ale zostałem przy tym pierwszym -
cena i cos jeszcze w ustawieniach, co mnie do mnie do niego przekonało, ale nie pamiętam, co).Dla tego analizowałem IP przydzielane HUAWEIowi przez BTS CID:46654 oraz pisałem, że to kłopotliwe, lecz możliwe.
.Celem moim była „jakaś” forma podglądu działki w miejscu pozbawionym innych dostawców netu.
Aero2 było sprawą przypadku(brak wiary w jego działanie, czas oczekiwania na kartę SIM , brak wsparcia techn.), ale sprawdziło się w ramach jego możliwości. Na działanie w miejscach, w których korzystam z tej sieci złego słowa nie powiem.
Co do głównego wątku LK bez połączenia z siecią do dziś pracuje bez restartów,ale poczekam jeszcze kilka dni .
Pozdrawiam.
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości