Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana HW1.1 na 1.2
#1
Zmian o której już na forum było mówione chciałem wdrożyć do swoich LK. Operacja miała być prosta bo tylko wymian pamięci 24c16 jaka jest w HW1.1 na 24c32 do wersji 1.2. Niestety nie jest to tak proste.
Zakupiłem odpowiednie pamięci dwóch firm ST M24C32 1,8-5,5V i Atmel AT24C32D 1,7-5,5V tak na wszelki wielki bo różnie to z pamięciami jest.
Wstawiłem i do programowania.
Już na samym początku niespodzianka bo po wstawieniu czystej pamięci i ostrym resecie nie można wgrać przez TFTP softu. Soft wgrałem przez LAN Controler Tools i już byłem prawie zachwycony kiedy to wklepałem w przeglądarkę adres i .... strony brak. Brak możliwości otwierania stron. Nic nie widzi LK oprócz programu. Zmiana pamięci na innego producenta i ta sama historia. Pomyślałem że to pamięć więc wylutwałem zupełnie ale wtedy LK się nie uruchamia zupełnie. Więc kolejny sposób. Oczytałem to co było w 24C16 i wgrałem do nowej pamięci. O dziwo LK się odpalił i wykonał to co było ustawione przed zmianą jednak na stronę przez przeglądarkę wejść się nie da. Czyli wniosek jest taki, że potrzebuję wsad do pamięci 24c32 z LK HW1.2.
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości