Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
dzięki za podpowiedzi.

(08-29-2023, 06:04 PM)stAch napisał(a): ok rozumiem ze interesuje cie zintegrowanie przycisku z pokazaniem stanu jaki jet na przekaźniku impulsowym - to tak się nie da chyba ze zewnętrzna strona lub dedykowana płytka pośrednicząca
tak wiem, że się nie da, ale to kilka lnijek kodu a imo ciekawa funkcjonalność. byłoby miło po prostu

(08-29-2023, 06:04 PM)stAch napisał(a): wysterowanie bezpieczne z nakladki pwm impedencja wtedy nie ma znaczenia
twoj sposob terowania ma wade bo chcez jednym wyjciem pwm wlaczac i wylaczac przekaznik - uzyj 2 oraz bocznika np epn051 ty masz do dyspozycji tylko no a tak uzyskasz no nc na ktorym zdyskryminujesz dostep  kanalu pwm i nie bedzie tego szalentwa
w pwm wiem, że nie ma znaczenia, ale czy masz pomysł jak ten przekaźnik bezpiecznie wysterować z OUT?

(08-29-2023, 06:04 PM)stAch napisał(a): po takiej zmianie jednym pwm robisz on a drugim off w zdarzeniach tez prosciej to ogarnac sheduler robi za formalnosc i wylacza stany pwm 
ba mozna nawet 3 sterowac on a 4 off wszystkich
w dalszym ciągu mam problem dziwnej pętli jeśli każe w zdarzeniach przywracać stan pwm na 0. Włączanie i wyłączenie dwoma PWM to wg mnie marnowanie wyjść i trochę kombinacja przy sterowaniu...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości