Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: problem z uruchomieniem LK v2.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kupiłem w sklepie firmowym nowy LK v2.0 i nie mogę go uruchomić. Po podaniu napięcia zasilania (ok 19V) i podłączeniu kabla sieciowego zapala się dioda LED czerwona (POWER) oraz zielona przy złączu RJ. Próbowałem dla domyślnych ustawień (IP=192.168.1.100) ale nie chodzi http i ping. Próbowałem przytrzymać reset 20s. Przekaźnik "klapie" ale nic to nie pomaga. Czy coś jeszcze mogę sprawdzić czy od razu przesłać do serwisu?
a polaczenie cieciowe w komputerze masz dobrze usatwione?
Utworzyłem sieć 102.168.1.xxx. Ustawiłem komputer (Linux) na adres 192.168.1.10. Uruchomiłem 'autoscan network'. LK nie jest widoczny w sieci. Dioda pomarańczowa mruga na zapytania ping.
bezposrednie polaczenie czy jakis switch?
switch, który używam na co dzień.
zrób jeszce restart do ustawien fabrycznych (przytrzymac przycisk około (20 sekund), az przekaxnik kliknie, jak nie pomoze to reklamacja
Za radą osoby z serwisu podłączyłem bezpośrednio LK i komputer i jest ok. Czyli problem jest przy współpracy ze switchem. Używam dość starego switcha 8. portowego ASMAX. Do tej pory nie miałem problemu przy współpracy z różnymi urządzeniami IP (np. rasp pi, sterowniki itd). Czy są jakieś ograniczenia przy współpracy LK ze switchami?
raczej nie ma ogranicznen Lk pracuje na 10Mbit half duplex
Podłączyłem do innego switcha i jest ok. Widocznie za pierwszym razem trafiłem na ten niewłaściwy switch. Dziękuję za pomoc i zamykam temat.
Witam,

Mam podobny problem, nie mogę się połączyć z LK, na początku wszystko działało ok, dziś nie mogłem się połączyć, ping jest ok,
po wgraniu oprogramowania (pomyślałem że to pomoże) LK łączył się z siecią i rozłączał, a teraz juz nie reaguje na nic.
Czy coś jeszcze mogę zrobić żeby go wskrzesić?
Stron: 1 2 3