Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Nowa wersja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
tak, beda 'normalne' otowry montażowe i obudowa zaprojektowana pod ta płytkę, co do rj11 to raczej zostanie po staremu
Czy możecie dokładniej określić kiedy nowa wersja wejdzie do sprzedaży?
Wiem, że po nowym roku, ale zastanawiam się czy czekać na nową wersję czy użyć czegoś innego.
irata napisał(a):No czy daloby rade zastapic RS11 np ARK/goldpin? Wkretak zawsze sie znajdzie a z zaciskarka i wtykami jest znacznie gorzej...


Jestem za ustandaryzowaniem wszelkich wyprowadzeń - mam na myśli ograniczenie różnorodności złącz. Dwa standardy to już wiele, a mamy doczynienia z większą liczbą. gniazdo do wtyku 4p4c może i nie jest szczęśliwym rozwiązaniem z tytułu zajmowanego miejsca na PCB, ale rozumiem iż Panowie macie wykonane moduły z jego wykorzystaniem więc się go nie pozbędziecie. Osobiście obstawałbym za zastosowaniem tylko i wyłącznie kołków goldpin do złącz BLD BLS, co wpłynie pozytywnie na koszt produkcji. Pewno i znajdą się zwolennicy złącz śrubowych ARK, którzy nie posiadają zaciskarki do wspomnianych wcześniej złączy pinowych - do których też można bezpośrednio przylutować kable .... Gotowe kabelki z końcówkami są też dostępne w handlu.
Ja bym chętnie LC montował u klientów, ale brakuje aplikacji na androida ludzie są wygodni teraz, chcą proste aplikację, "ładne" wizualnie żeby się pochwalić znajomym jak to z telefonu bramę otwierają Big Grin , nawet gdyby były płatne i kosztowały tyle co LC to i jak bym sprzedał Big Grin.

lukaswit

Czy będzie możliwość podpięcia więcej czujek DHT11/DHT22 na jednej linii 1wire? Potrzebuje takich funkcjonalności do mierzenia wilgotności i temperatury w domu w kilku miejscach.
Wczoraj miała być nowe wejsja softu.
Czy ktoś ją już ma?
lukaswit napisał(a):Czy będzie możliwość podpięcia więcej czujek DHT11/DHT22 na jednej linii 1wire? Potrzebuje takich funkcjonalności do mierzenia wilgotności i temperatury w domu w kilku miejscach.
DHTXX nie pracuje na prawdziwym 1-wire i podpiecie wiecej niz jednej nie jest mozliwe, potrzebna jest osobna linia
wilkxt napisał(a):najpierw bedzie LK, pewnie pocztek roku, a pozniej przystawki, w zaleznosci od potrzeb, napewno pradowe, bocznik i ACS, bedzie tez RS485 dla modbusa, ale te przystawki obsluzy takze obecny LK. Jak sie pojawia jakies z interfesem i2c to juz tylko nowy obsluzy.


Mamy początek roku. Wiadomo już kiedy będzie dostępna nowa wersja?
Stron: 1 2 3