Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Nowa wersja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ja zamówiłem na alldrogo i doszedł w 2 dni za 22,99 więc mogę testować.
Czy takie coś http://botland.com.pl/czujniki-wilgotnos...yl-83.html da się podłączyć do LK? Cyfrowe pewnie tak, a analogowe?
Wg instrukcji oba wejścia możesz podłączyć.
Tylko że podłączając analogowo pod wejście pomiaru napięcia - będzie mierzył intensywność opadów (proporcjonalnie do napięcia na czujniku)
a podłaczając do wejścia cyfrowego będziesz tylko widział 2 stany. Jest deszcz i nie ma deszczu, a próg zadziałania ustalasz w czujniku.
Więc dużo lepsze jest to pierwsze rozwiązanie, ale niestety LK ma tylko 2(3) wejścia napięciowe INP1 i INP3 + ewentualnie jeszcze INP12, więc nie za dużo.
Może w kolejnych wejściach pojawi się na INP2 też pomiar napięcia.
Czy testy DHT22 już trwają? Czy przy DTH11 jego odczyt koliduje z odczytem licznika na INP3D (jak ktoś wspominał na forum)?
tak koliduje, ale w kolejnej wersji nie powinno, testy dth22 trwaja, w nastepnym sofcie powinna byc obsluga
Jakieś konkretne plany z datą wprowadzenia nowego LK i co bedzie w planach jako przystawki do niego?
najpierw bedzie LK, pewnie pocztek roku, a pozniej przystawki, w zaleznosci od potrzeb, napewno pradowe, bocznik i ACS, bedzie tez RS485 dla modbusa, ale te przystawki obsluzy takze obecny LK. Jak sie pojawia jakies z interfesem i2c to juz tylko nowy obsluzy.
Jaka będzie cena nowego Lankontrolera?
pewnie jak starego, tam nie bedzie za duzo zmian
Czy planowana jest zmiana PCB umozliwiajac jakies rozsadne zamontowanie? Jakies otwory pod tulejki montazowe? (ale 'standardowych' srednic, a nie takie jak teraz - pod obudowe). No czy daloby rade zastapic RS11 np ARK/goldpin? Wkretak zawsze sie znajdzie a z zaciskarka i wtykami jest znacznie gorzej...
Stron: 1 2 3