Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa wersja
#1
podłączyłem ładowarkę do telefonu oraz laptopa

jak widać pokazuje moc wszystkiego a nie outletu

W połączeniu z funkcją Harmonogram umożliwia pomiar zużycia energii w wybranych przedziałach czasowych np. dla różnych taryf.


po polsku harmonogram to (scheduler) (sidebar)

jak wyświetlić jakas grafike z uyzycia energii no chciałbym tak zobaczyć ile zużywa energii dany outlet chyba po to to kupiłem

i czasami nie powinno byc 7 aoutletów (asddd.png)



" Aby zaktualizować oprogramowanie układowe, musisz najpierw włączyć aktualizację na karcie Access. "

chyba chodziło o (dostęp)

))__

przy probie aktualizacji

Wiadomość zwrócona przez urządzenie: "Unknown error" na wersje " 1.10b (18 lipca 2023)" no ale ja mam chyba SW 1.13-tcPDU


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
(01-29-2024, 03:12 AM)uzytkownikjakis napisał(a): podłączyłem ładowarkę do telefonu oraz laptopa

jak widać pokazuje moc wszystkiego a nie outletu


Zgodnie z opisem urządzenia, pomiar jest na całość.

W połączeniu z funkcją Harmonogram umożliwia pomiar zużycia energii w wybranych przedziałach czasowych np. dla różnych taryf.


po polsku harmonogram to (scheduler) (sidebar)

jak wyświetlić jakas grafike z uyzycia energii no chciałbym tak zobaczyć ile zużywa energii dany outlet chyba po to to kupiłem

i czasami nie powinno byc 7 aoutletów (asddd.png)

Scheduler jest do programowania działania w określonych przedziałach czasowych.
Do uzyskania wykresu należy skonfigurować wysyłanie danych na serwer mqtt.ats.pl (darmowy). 
Tam po zalogowaniu można przegądać wykresy i jeszcze robić pare innych rzeczy



" Aby zaktualizować oprogramowanie układowe, musisz najpierw włączyć aktualizację na karcie Access. "

chyba chodziło o (dostęp)

))__

przy probie aktualizacji

Wiadomość zwrócona przez urządzenie: "Unknown error" na wersje " 1.10b (18 lipca 2023)" no ale ja mam chyba SW 1.13-tcPDU

jeszcze sztuczna inteligencja to nie jest, ale burzy się że ktoś chce wgrać starszą wersję ;-)>
Oczywiście żartuję, mozna wgrać starszą, ale tu prawdopodobnie zostało to zablokowane w wyniku jakieś niepkompatybilności i ew. problemów po wgraniu takiej wersji. 
Jest jeszcze nowsza wersja, ale dodanie tam funkcje dotyczą wersji z modemem LTE.
<t></t>
Odpowiedz
#3
ale epic fail po prostu nie sądziłem że będzie liczone w całości - przeglądałem 4 inne urządzenia (byłem i jestem zadowolony z pierwszej wersji) ale wybrał najdroższa opcje bo sądziłem ze będzie miała to co chcę a tutaj ma mniej niż zwykła smart listwa.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości