Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiadomości mail
#1
Witam

A ja się skromnie przypominam aby  w wysłanym mailu był zawarty opis danego wejścia/wyjścia aby to wyglądało czytelniej w mailu.
<t></t>
Odpowiedz
#2
(11-15-2019, 11:18 PM)rpce napisał(a): Witam

A ja się skromnie przypominam aby  w wysłanym mailu był zawarty opis danego wejścia/wyjścia aby to wyglądało czytelniej w mailu.

Tak, będzie taka poprawka
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
Witam
Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale po zdalnym ustawieniu email dla serwera Google (nieskutecznie) LK 3.5  soft 1.19 zakończył działalność (mam nadzieję że na razie ).W tej chwili nie mogę powtórzyć ścieżki, bo jestem daleko od LK. Przy tej okazji widzę brak możliwości samorestartu LK mimo obecności 4- rech wachdogów. Przydało by się połączenie watch'doga z funkją samorestartu, lub chociażby sheduled restart (jak to jest wniektórych routerach.) 
Wykorzystanie jednego z wyjść OUT do ocięcia własnego zasilania może okazać się dość ryzykowne i blokuje jedeno wyjście.
Brakuje mi także jak to było w LK2 możliwości wysyłania maila po określonym zdarzeniu.( Z powyższego maila wnioskuję, że wiadomość mail zawiera więcej danych niż te zawarte w treści maila?)
Natomiast w MQATTS brak możliwości możliwości wysyłania emailem stanu wyjść.(może ja nie potrafię skonfigurować).

Powyższe uwagi wysyłam po wstępnej konfiguracji LK i chwilowym (4h) zaniku odbioru temperatur z DS z nieznanych przyczyn. Spowodowało to załączenie wszystkich systemów przciwzamrożeniowych z powodu spadku odbieranych temperatur do -60stC. Sytuacja ta wymagała kofiguracji dodatkowych zadań dla temperatur powyżej 59 stC.
W tej chwili widzę, że LK wysyła jedynie VCC - minęły 3 godziny od początku zawieszenia.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
W schedulerze jest opcja samorządu lk
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Dziękuję. Faktycznie nie doczytałem instrukcji. Tak wprost to tego nie widać.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Witam tym razem problem z ustawieniami zdarzeń logicznych. Nie działa mi załączanie OUT przy ustawieniu INPD1 OR i NOR INPD2. Załączenie występuje natomiast przy wybraniu PER. Ale nie utrzymuje czasu zwłoki.
Sprawdzałem na innych wejściach i jest tak samo. Pozostałe operacje działają ok.



Pozdrawiam
Grzest
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
(12-06-2019, 05:38 AM)Grzest napisał(a): Witam tym razem problem z ustawieniami zdarzeń logicznych. Nie działa mi załączanie OUT przy ustawieniu INPD1 OR i NOR INPD2. Załączenie występuje natomiast przy wybraniu PER. Ale nie utrzymuje czasu zwłoki.
Sprawdzałem na innych wejściach i jest tak samo. Pozostałe operacje działają ok.



Pozdrawiam
Grzest
No i po panice. Po resecie do ustawień fabrycznych, wgrywani jeszcze raz softu, przejściu na Win ,na razie działa ok.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości