Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
Witam

U mnie 1.32 na LK3.7 powoduje losowe restarty co kilka,kilkanaście minut w losowym czasie. wer.1.31 chodziło kilkanaście dni bez problemu. Po powrocie do starszej wersji powrocie 13 h  bez problemu.

Tomasz
Odpowiedz
(11-24-2020, 12:41 PM)t.bacza@gmail.com napisał(a): Witam

U mnie 1.32 na LK3.7 powoduje losowe restarty co kilka,kilkanaście minut w losowym czasie. wer.1.31 chodziło kilkanaście dni bez problemu. Po powrocie do starszej wersji powrocie 13 h  bez problemu.

Tomasz

Po wgraniu danej wersji najlepiej zrobic restart do ustawien fabrycznych
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
A możecie sporzjeć na wersję 1.32b, zegarek w statusie chodzi opóźniony strasznie. I dziś się zdziwiłem o 12 w nocy, że oświtlenie sięnie wyłaczyło a miało sięwyłaczyć o 22:30 a w Statusie LK3 21:50 Smile
Odpowiedz
nie widzę, problemów z uptimem, ale załaduj jeszcze ten soft i sprawdź

.zip   lk3_7_firmware_1_32c.zip (Rozmiar: 488.14 KB / Pobrań: 217)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Witam

W sofcie 1.31 i 1.32c jest mały irytujący błąd w Zdarzeniach. Jeśli mamy zdarzenie z EnventX = 1 to po wybraniu edycji w oknie wskakuje z automatu wartość = 0 ,a dla DSx skasuje prawidłowa wartość.
Małe a irytujące bo za każdym razem trzeba sprawdzać czy coś nie wyskoczyło z harmonogramu Smile

Tomasz
Odpowiedz
(12-15-2020, 08:31 PM)t.bacza@gmail.com napisał(a): Witam

W sofcie 1.31 i 1.32c jest mały irytujący błąd w Zdarzeniach. Jeśli mamy zdarzenie z EnventX = 1 to po wybraniu edycji w oknie wskakuje z automatu wartość = 0 ,a dla DSx skasuje prawidłowa wartość.
Małe a irytujące bo za każdym razem trzeba sprawdzać czy coś nie wyskoczyło z harmonogramu Smile

Tomasz

Faktycznie blad wystepuje wtedy gdy kolejno otworzymy dwa rozne zdarzenia (w edycji). Poprawka bedzie w nastepnym sofcie.
Odpowiedz
(12-16-2020, 04:44 PM)Grzest napisał(a): 1.Takie zachowanie obserwowałem również we wcześniejszych wersjach, ale brałem to za swoje błędy (spalony kabel grzewczy - i dzień szukania przyczyny)
2.Pomimo zaznaczonej opcji "zachowaj stan po restarcie" LK nie zachowuje stanu sprawdzone OUT4.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(12-19-2020, 10:01 PM)Grzest napisał(a): Pomimo zaznaczonej opcji "zachowaj stan po restarcie" LK nie zachowuje stanu sprawdzone OUT4.
A nie jest tak, ze to out4 zaraz po starcie ustawia jakieś zdarzenie?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(12-21-2020, 10:34 AM)wilkxt napisał(a):
(12-19-2020, 10:01 PM)Grzest napisał(a): Pomimo zaznaczonej opcji "zachowaj stan po restarcie" LK nie zachowuje stanu sprawdzone OUT4.
A nie jest tak, ze to out4 zaraz po starcie ustawia jakieś zdarzenie?
Jest wyłączane sygnałem z czujnika ruchu. W tej chwili wylączyłem "ustaw wyjście po uruchomieniu"
Zostawiłem jedynie zachowaj stan po restarcie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Hi,
I would like to ask you for the possibility of manual ON / OFF of virtual outputs. And display them after the user logs in.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości