Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
a jak wskazania SPS30 w tym czasie jak wilgotnośc stoi na 100%?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Są OK, nawet spalony papier podstawialem sprawdzic czy wszystko jest ok.
Odpowiedz
Zauważyłem, ze nie mogę zapisać ustawień Schedulera Sad
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
Witam serdecznie, czy ktoś czytał mojego ostatniego posta? Problem z zapisem nadal występuje. Również w wersji 1.30!
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
A dlaczego to na forum brak informacji o nowych firmware ??
Odpowiedz
@agrest,
W moim LK3.7 z firmware 1.30 mogęzapisać Scheduler. Może ktośpowie więcej kto ma LK 3.7.

@wilkxt
A gdzie moje rozszeżenie wysyłania SMSó które miało sie pokazać w kolejnych wersjach ??
Odpowiedz
(10-28-2020, 10:41 AM)marcinb napisał(a): @agrest,
W moim LK3.7 z firmware 1.30 mogęzapisać Scheduler. Może ktośpowie więcej kto ma LK 3.7.

@wilkxt
A gdzie moje rozszeżenie wysyłania SMSó które miało sie pokazać w kolejnych wersjach ??
A ja musiałem wrócić do wersji 1.24. Tam mi działa.
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
bedzie niedługo wersja na forum z poprawkami, i z tym rozszerzeniem smsów tez
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
I have just noticed that Events do not work properly.
As can be seen in attached screenshot, Event 1 have both AND-ed conditions as 1 but output is still 0.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
W wersji 1.31 nie działa odczyt ustawień i zapis zakładki e-mail.
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości