Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3.5-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
Dziekuje za nowy soft! Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Załączam nowy soft tylko LK3.5+ v 1.28a 


.zip   lk3_7_firmware_1_28a.zip (Rozmiar: 468.63 KB / Pobrań: 194)

Poprawiono:
- odczyt Epever Tracer po modbus, był bug w ostatnim sofcie
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Panie Tomku,

raz jeszcze serdecznie dziękuję za dodanie zmiennych TIME i DATE. O ile jesśli chodzi o TIME wszystko jest super (używam %830 aby otrzymać hh:mm), o tyle nie wiem, w jakim formacie jest podana data - potrzebuję yyyymmdd (czyli np. 20200807 jako 7 sierpnia). %840 nie działa..

Dziękuję za pomoc!!

Inne: zauważyłem chyba mały bug w zliczaniu imp;ulsów: co kilka sekund pokazuje u mnie moc 39.130W - niedorzeczna, bowiem mam zużycie ok. 3.000W.
Odpowiedz
DATE (%840) yyyy-mm-dd
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Dziękuję Panie Tomku!

Wiem, że proszę o wiele, ale czy może w nowym sofcie dałoby się dostosować do yyyymmdd bez myślników? Serwer inaczej nie przyjmuje, niestetySad((

Bardzo wielkie dziękuję, i przepraszam za zawracanie głowy...
Odpowiedz
dodamy taka opcje:
%840= yyyy-mm-dd
%841= yyyymmdd
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Genialnie! Bardzo serdecznie dziękuję!
Odpowiedz
A czy dało by radę aby była jakaś możliwość zresetowania samej magistrali np. do i2c. Dlaczego ??
A bo mam taki problem z BME280, że pokazuje teraz wilgotność 100%, a po restarcie LK pokazuje już prawidłową wartość np. 68%
Odpowiedz
(08-11-2020, 10:26 AM)marcinb napisał(a): A czy dało by radę aby była jakaś możliwość zresetowania samej magistrali np. do i2c. Dlaczego ??
A bo mam taki problem z BME280, że pokazuje teraz wilgotność 100%, a po restarcie LK pokazuje już prawidłową wartość np. 68%

Częstotliwosć magistrali i2c jaka ustawiona?
Czy samo odpiecie i podpiecie czujnika załatwia sprawę,bez resetu LK?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Częstotliwość: 20kHz
Odpięcie i podpięcie to samo
Dodatkowy czujnik: SPS30
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości