Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłączenie AM2302
#1
Od wekendu zacząłem bawić się LK V3 i odrazu mam dylemat. Jak podlaczyc w/w czujnik bo w instrukcji o tym zbytnio nie znalazlem a nie chcialbym eksperymentowac i czegos uwalic. Czy dobrze sadze ze ze tego AM 2302 podlacza sie pod zlacze INP6: zasilanie +3.3V a Data na wejscie SDA? Czy to bedzie prawidlowe i bedzie dzialac?
Odpowiedz
#2
Nikt nie podpowie? Dwie proby z dwoma czujnikami nie powiodly sie, nie pokazuje mi zadnych odczytow wilgotnosci i temperatury na T7 H7. Cos trzeba dodatkowo ustawic, przelaczyc? W instrukcji nie ma o tym oni slowa... Nie kazdy jest biegly z elektroniki.
Odpowiedz
#3
Jakie to bylo proste. Tzw. czeski blad. Szkoda ze nikt nie zwrocil mi uwagi ze pisze o AM2302 a LK3 obsluguje AM2320. Szkoda tylko ze na aukcjach Allegro wystawiacie z LK3 czujniki AM2302 a nie AM2320, nie zasugerowalbym sie ze to moze pasowac... Tak, tak trzeba pisac opisy-ale nikt nie jest alfa i omega...
Tylko jest inny problem Jak mam podlaczony i AM2320 i DS-y LK3 wiesza sie. Pojedynczo czujniki chodza a w parze nic.
.jpg   LK3 Panel – Opera 2017-09-27 170218.jpg (Rozmiar: 48.9 KB / Pobrań: 2,070)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości