Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mozna sie wbic na www
#1
Witam mam dziwny problem, jezeli w zlym dziale prosze o przeniesienie.
Mam kilka lan controlerow w sieci i jeden na stole, zauwazylem ostatnio ze nie moge sie wbic na nie na www, tzn wyskakuje okno logowania wpisze co trzeba i tyle nic sie wiecej nie dzieje, z tym na stole jest dokladnie to samo, pingi ida ale nie da sie zalogowac ani zaktualizowac przez pump kin, te co pilnuja w sieci chyba dzialaja tzn resetuja jezeli host nie odpowiada, czy jest mozliwe zeby kilka sztuk uszkodzilo sie tak samo?
Odpowiedz
#2
podaj wersje LK i wersje softu
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
Mam dokładnie taki sam problem. LK v2 3.15. Działał sobie jakiś czas, normalnie dało się na niego zalogować. Chciałem zmienić zakres w jakim ma sterować przekaźnikiem i nie ma szans się na www zalogować. Teraz już nie steruje bo resetowałem go, zmieniałem soft na 3.13, wracałem do 3.15 i zero zmian. Działa bo na resecie można go przełączyć, pinguje się ale na www nie ma opcji się zalogować. Okno logowania i nic. Najgorzej bo piwo fermentuje w lodówce a upały przyszły i muszę kombinować drugi LK na szybko Big Grin
Odpowiedz
#4
Witam. Mam podobnie, po autoryzacji brak dostępu przez www. Różne komputery, Chrome oraz IE - wszystkie kilkanaście LK z różnymi softami. Ale odpaliłem starego kompa z win XP z nieaktualnymi przeglądarkami i tam jest wszystko ok. Jakaś magia?
<t></t>
Odpowiedz
#5
Sprawa rozwiązana. Antywirus po aktualizacji narozrabiał.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości