Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LAK V3 praca niestabilna.
#11
wilkxt napisał(a):jak lk3 mas na adresie 200 to na taki wysylaj plik z softem po tftp, tylko pamietaj plik w trybie binarnym jak uzywasz konsolowego programu z windowsa to opcja -i
O co chodzi z tą opcją( i)?
Prosiłbym o zapodanie linka do ściągnięcia właściwego programu Tftp bo tymi co mam efekt j.w.
Ja mam programiki Tftp jak w załączniku.


Załączone pliki
.jpg   Tftpd.jpg (Rozmiar: 7.35 KB / Pobrań: 1,746)
<t></t>
Odpowiedz
#12
jakiego windowsa uzywasz?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#13
Na jednym kompie Windows 7 połączenie po Wi Fi do routera,a na drugim Windows XP połączony przez switcha z LAK. Na obu to samo.
Myślę czy plik z softem dobrze mi rozpakowało.
<t></t>
Odpowiedz
#14
włąsnie ładowałem teraz tym programem tftpd32 pod xp i jest ok.
Rozpakuj jeszce raz plik, mi wyswietla komunikat 545 blocks transfered i tez powinienes miec tyle bo ten sam plikk ładujemy.
Zworka musi byc załozona przed podpieciem zasilania, jak lk ruszy to przez minute jest w tym trybie i zworka moze byc sciagnieta podczas ładowania softu. Jak nie sciagniesz zworki to po załadowaniu softu lk sie zrestartuje i ponownie uruchomi w trybie bootloadera, wystrczy zdjac zworke i poczekac minute lub odłaczyc zasilanie i wtedy ruszy normmalnie.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#15
OK.Dziękuję za sugestie będę walczył dalej po powrocie do domu.
Jak będzie to powiadomię.
<t></t>
Odpowiedz
#16
tak to u mnie wyglada

.jpg   lk3 upgrade.JPG (Rozmiar: 35.34 KB / Pobrań: 1,762)
skrót z MD5 powinienes miec taki sam, jak wysylasz rozpakowany plik z linku co podesłałem
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#17
jak dalej bedzie nie tak to proponuję kupić przejściówkę uartusb (od 6 zł na aukcjach), podpiac do Lk i obserowac na komputzere w terminaulu komunikaty o pracy LK
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#18
Udało się LAK działa.
Przyczyną prawdopodobnie był źle rozpakowany plik z softem i pewnie ta zworka która może zbyt długo zwierała i resetowała LAK.
Dziękuję za pomoc.
Całość sprawdzę dopiero wieczorem. Ważne że mogę zalogować się do LAK-a.
Dzięki.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości