Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
LK3 soft ver 1.56a na inpa5 ,inpa6 nie działa pomiar napięcia AC meter. Na pozostałych inpa 1 do inpa4 jest ok .Dlaczego ??
<t></t>
Odpowiedz
(07-05-2020, 11:35 PM)Janusz15813 napisał(a): LK3 soft ver 1.56a na inpa5 ,inpa6 nie działa pomiar napięcia AC meter. Na pozostałych inpa 1 do inpa4 jest ok .Dlaczego ??

sprawdzimy to
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
witam! co z tymi softami 1.56. 1.56a? próbuję wgrać ale żaden nie wchodzi; ani przez TFTP ani przez LKTools; LKTools nie widzi mojego LK3 na sofcie 1.55 a LK3 działa; czy można się spodziewać dalszych aktualizacji?
pozdrawiam!
Odpowiedz
Co to znaczy, ze nie wchodzi? Co się dzije po wgraniu? Plik został rozpakowany z zip?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
plik rozpakowany, dodany do programu Tftpd64 wpisane ip sterownika; załączam botloader w sterowniku, put i nie wgrywa się; to samo jak założę zworkę wymuszającą przejście w botloader; w trakcie prób sterownik się zawiesił wyświetlał się błąd 404 w przeglądarce; wgrałem w taki sposób starszą wersję 1.55, którą mam na dysku;
zainstalowałem program LKTools nie widzi sterownika w Discovery, po załadowaniu danych ręcznie do Flashera dodaniu pliku 1.56a bin po próbie wgrania wyświetla się na czerwono błąd. mam nowszą wersję LK3.6 aktualizacje działają z poziomu obu programów a LKTools widzi urządzenie; teraz sterownik LK3 ma wersję 1.55 ale nie działają opóźnienia i ewenty.
Odpowiedz
LKtools nie widzi starszego (LK3), dopiero od lk3.5 są widoczne w tym programie. Upgrade rób tftpd lub zwykłym tftp
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
witam,
czy jest szansa abyście do LK3 dodali w obsłudze DIFF w Wejściach  aby składnikiem działania diff mogło być inne DIFF ? 
plizz

dziękuję z góry

krzychor
<t></t>
Odpowiedz
w lk3 czy 3.5?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(02-05-2021, 03:14 PM)wilkxt napisał(a): w lk3 czy 3.5?

LK3

SW 1.56 | HW 3.0

(02-05-2021, 03:14 PM)wilkxt napisał(a): w lk3 czy 3.5?
LK3

SW 1.56 | HW 3.0

ewentualnie jakiś inny sposób / mechanizm aby zsumować P1+P2+P3
<t></t>
Odpowiedz
W lk3.5 będziemy dodawać taka funkcjonalność, może do lj3 też dodamy
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości