Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
wilkxt post_id=16063 time=1567354970 user_id=61 napisał(a):
Wojtek post_id=16054 time=1565538456 user_id=5990 napisał(a):Ja, jak pisałem 10.02.2019 jestem zainteresowany podtrzymywaniem stanu wyjść, ale tracę już nadzieję...
Może nawet w przyszłym tygodniu dodamy taką opcję, proszę o prywatną wiadomość prypominającą do mnie we wtorek

Przypominam, bo jest wtorek Smile
Odpowiedz
Czy dostajesz powiadomienia na email o nowych wpisach w wątkach? Bo mi coś nie przychodzą
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Wojtek post_id=15980 time=1549815376 user_id=5990 napisał(a):Ponownie wnioskuję o podtrzymanie stanu dla wyjść/eventów. Do tej pory jakoś udało się obejść temat przy innych czujnikach, stosując podtrzymanie stanu dla wejścia cyfrowego, ale teraz doszedłem do wniosku, że potrzebuję podtrzymania dla odczytu wilgotności. I zdecydowanie prościej by było, gdyby podtrzymać stan eventu pomimo ustania warunku wywołującego.

Dla jasności, potrzebujesz, żeby po ustaniu warunku, jeszcze przez pewien czas( ustalony przez Ciebie) wyjscie było aktywne?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
wilkxt post_id=16067 time=1567751273 user_id=61 napisał(a):Czy dostajesz powiadomienia na email o nowych wpisach w wątkach? Bo mi coś nie przychodzą

Ja nie otrzymuję Sad
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
wilkxt post_id=16069 time=1567752107 user_id=61 napisał(a):Dla jasności, potrzebujesz, żeby po ustaniu warunku, jeszcze przez pewien czas( ustalony przez Ciebie) wyjscie było aktywne?

Tak, a przy tym, gdyby warunek w międzyczasie znowu został spełniony, to żeby odliczało od nowa.
Inaczej mówiąc każdy sygnał występujący już w czasie odliczania po ustąpieniu, powodował ponowne odliczanie.
Odpowiedz
Załączam nowy soft 
.zip   lk3_firmware_1_55.zip (Rozmiar: 345.54 KB / Pobrań: 279) do LK3( nie wgrywać do LK3.5/6)
Dodano:
- opoźnienia w ustaniu zdarzenia
- obsługa licnzika SDM72 po modbus (rs485)

Poprawiono:
- wysylanie danych DIFF1 i 2 po MQTT

Pojawiła sie zakładka Modbus TCP, ale ona jeszcze nie działa (narazie tylko w LK3.5)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(09-23-2019, 11:47 AM)witam, po aktualizacji skasowało ustawienia oled, są teraz te domyślne pozdrawiam,krzychorwilkxt napisał(a): Załączam nowy soft  do LK3( nie wgrywać do LK3.5/6)
Dodano:
- opoźnienia w ustaniu zdarzenia
- obsługa licnzika SDM72 po modbus (rs485)

Poprawiono:
- wysylanie danych DIFF1 i 2 po MQTT

Pojawiła sie zakładka Modbus TCP, ale ona jeszcze nie działa (narazie tylko w LK3.5)
<t></t>
Odpowiedz
Thumbs Up 
Hi wilkxt, the "Off delay" function is super. I was waiting for this function.

Are you considering creating function "On delay" ? Event Action could be activated after a period of On delay time.

It would be the perfect complement.

Thank you for your work.
Odpowiedz
(10-07-2019, 09:25 AM)carcharias napisał(a): Are you considering creating function "On delay" ? Event Action could be activated after a period of On delay time.
Yes, we add this function
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
(10-07-2019, 08:04 PM)octavvian napisał(a): Hi,
with 1.55 fw system temp. jumped to 65 grdC it's this normal?

No, in earlier soft what you have max system temp?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości