Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK3-NOWY SOFT - KOLEJNE WERSJE
I updated LK3.0 to 1.53b, and I found some bugs.
T1 %
H1 hPa


Załączone pliki
.png   LK3.0.png (Rozmiar: 7.98 KB / Pobrań: 1,149)
Odpowiedz
Kolejny błąd:
w kliencie HTTP LK po znaku & dorzuca amp; po każdym zapisaniu ustawień LK dokłada kolejne amp;
.jpg   LK3-2019-05-17_185842.jpg (Rozmiar: 14.55 KB / Pobrań: 1,140)
Nie wiem czy przez to, ale LK teraz non stop się blokuje, nie można wbić się przez WWW, odczyt ix.xml i komunikacja po RS działa.
<r><I><s></s>----------------<br/>
Pozdrawiam<br/>
Tomek S.<e>
</e></I></r>
Odpowiedz
when can we expect new firmware with bug fix (1.53b2)?
<t></t>
Odpowiedz
na dniach będzie upgrade
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Załączam nowy soft do LK3 (nie wgrywać do LK3.5/6)

.zip   lk3_firmware_1_54b.zip (Rozmiar: 341.84 KB / Pobrań: 350)

Poprawiono:
- wyswietlanie na stronie jednostek przy czujnikach
- wyswietlanie danych w http client url

Dodano:
- DS7 i DS8 w DIFF
- oprócz plików xml z parametrami/danymi LK3 zwraca także pliki w formacie json

IP/json/xxx.json gdzie xxx -nazwa konkretnego pliku json
auth.json
dsi2c.json
duralux.json
email.json
events.json
events_per.json
firmware.json
gsm.json
gsm_per.json
http.json
inputs.json
inputs_per.json
login.json
mqtt.json
mqtt_per.json
network.json
oled.json
outputs.json
outputs_per.json
power.json
power_per.json
pwmpid.json
pwmpid_per.json
remote.json
scheduler.json
sdm.json
serialport.json
snmp.json
status.json
status_per.json
time.json
time_per.json
watchdog.json
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Witam.
Zauważyłem dziwną rzecz. Po aktualizacji zniknęły wszystkie wpisy w Shedulerze a po dodaniu nowych zaczynają się od nr 5. Hmm...
Dodatkowo zaraz po zalogowaniu nie wyświetlają się dane z czujników analogowych na stronie Status. Pojawiają się dopiero po przełączeniu się na stronę z ich ustawieniami i z powrotem.
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
w LK3.5 mamy zaimpletowany Modbus TCP(serwer), czy jest ktoś zainteresowany tym w LK3?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
Ja, jak pisałem 10.02.2019 jestem zainteresowany podtrzymywaniem stanu wyjść, ale tracę już nadzieję...
Odpowiedz
Przydałaby się możliwość ręcznego przypisywania numeru czujnika I2C do pozycji (DS18-1 do 8). Wystarczy chyba edytowalne pole "Odczytaj ID DS-18". Teraz trzeba wszystko odłączać Sad
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
Wojtek post_id=16054 time=1565538456 user_id=5990 napisał(a):Ja, jak pisałem 10.02.2019 jestem zainteresowany podtrzymywaniem stanu wyjść, ale tracę już nadzieję...
Może nawet w przyszłym tygodniu dodamy taką opcję, proszę o prywatną wiadomość prypominającą do mnie we wtorek
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości