Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja Lan Kontroler V3
#21
agrest napisał(a):Mam pytanie - przekaźniki o jakim napięciu wyzwalania można/należy zastosować dla wyjść OUT1-OUT4? O napięciu zasilania?
Jak przekźnik zasilasz napieciem zasilania to taki przekaxnik jak napiecie.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#22
Z tego co zauważyłem przekaźniki w LK3 sterowane są minusem. A jak było w LK2? Jeżeli tak samo to można przepiąć po prostu kabel ze złącza LK2 do LK3?
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
#23
agrest napisał(a):Z tego co zauważyłem przekaźniki w LK3 sterowane są minusem. A jak było w LK2? Jeżeli tak samo to można przepiąć po prostu kabel ze złącza LK2 do LK3?
Też były sterowane minusem, płytka przekaźników z LK2 pasuje do Lk3
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#24
No i pięknie Smile
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
#25
Czy to zdanie w instrukcji jest aktualne? Wydaje mi się, że LK3 obsługuje już autoryzację

Kod:
Niektóre serwery (np. Google) wymagają uwierzytelaniania poczty wychodzącej (ang.
authentication). Niestety nasze urządzenia nie zapewnia takiej funkcjonalności.
Do wysyłania wiadomości email należy wybrać serwery, które tego nie wymagają
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
#26
tak, jest aktualne
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#27
Ale korzystam z dwóch serwerów "home" i "nazwa" i one wymagają autoryzacji dla poczty wychodzącej. Wszystko działa. O jaką autoryzację zatem chodzi?
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
#28
agrest napisał(a):Ale korzystam z dwóch serwerów "home" i "nazwa" i one wymagają autoryzacji dla poczty wychodzącej. Wszystko działa. O jaką autoryzację zatem chodzi?
Jesli serwer wymaga szyfrowania SSL to poczta nie bedzie dzialac
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#29
Proponuję zatem zmienić zdanie na:

Kod:
Niektóre serwery (np. Google) wymagają uwierzytelaniania z szyfrowaniem SSL dla poczty wychodzącej. Niestety nasze urządzenia nie zapewnia takiej funkcjonalności.
Do wysyłania wiadomości email należy wybrać serwery, które tego nie wymagają szyfrowania
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
#30
test
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości